Dzieła mistrzów w Twoim domu?

Mieszkanie odbija charakter lokatorów. Jest dużo informacji, które można wyciągnąć z samego zwiedzania czyichś czterech ścian. Przez całe lata zbieramy przedmioty, zamawiamy meble, wymyślamy dekoracje. Pośród wszystkich elementów, które bywają w lokum, najbardziej znaczące są obrazy i fotki.

Dzieła ukochanych mistrzów ukazują zamiłowania lokatora, a fotki przekazują całą historię życia – o rodzinie, o wakacjach, o cudownych chwilach z przeszłości. Współcześnie cyfrowe technologie umożliwiają drukowanie zdjęć w niebywałej ostrości, co uczyni, że mieszkanie może stać się jeszcze bardziej klimatycznym miejscem.

łóżka

Autor: Black Red White SA

Nabycie reprodukcji bądź prawdziwego obrazu w pracowni artystycznej to duży wydatek. Jednakże z rozwiązaniem przychodzą przedsiębiorstwa, które mogą wydrukować obraz ze zdjęcia w jakimkolwiek rozmiarze. Pomyśl sobie, że podziwiasz w swoim domu najlepsze obrazy ulubionego artysty, wydrukowane w niesamowicie dużej jakości.

pościel

Autor: WOOL STAR

To oczywiste, że drukowanie na klasycznym papierze nie stworzy jednakże atmosfery prawdziwej galerii malarskiej. Ale to koniec świata, bo firmy poligraficzne posiadają w swojej ofercie też druk na płótnie! Jeżeli dorzucisz jeszcze ładne ramy, otrzymasz rezultat, który nie będzie odstawał od oryginalnej reprodukcji. I to za sporo skromniejsze pieniądze, niż te, które miałbyś wydać na obraz w pracowni artystycznej.

Jeśli nie jesteś miłośnikiem obrazów i wydruk na płótnie cię nie zachęca, pomyśl o udekorowaniu ścian pokojów pięknie wydrukowanymi fotografiami w wielkich wymiarach. To, na co będziesz patrzeć na co dzień przesiadując na przykład w sypialni, jest zależne jedynie od twojej kreatywności. Może więc to być zdjęcie (czytaj dalej zdjęcia na krysztale) z dalekich krain, do których pragniesz kiedyś wyruszyć. Bądź kolaż fotografii twojego dziecka, przypominający cudowne momenty. A może pragniesz patrzeć na znaną gwiazdę filmową w dużym wymiarze? Wyłączną granicą staje się twoja pomysłowość. Współczesne technologie wydruku zrobią za ciebie całą resztę.