Adwokat jest biegły w zakresie prawa karnego, posiadając wiedzę oraz duże doświadczenie jest wstanie reprezentować zarówno oskarżonego jak i pokrzywdzonego

Każdy z nas podczas gdy wymaga pomocy bądź konsultacji prawnej wybiera się do Kancelarii, ażeby uzyskać to u profesjonalnego i doświadczonego eksperta. W Krakowie jest sporo Kancelarii Adwokackich, w których są zatrudnieni fachowcy w aspekcie przepisu karnego. Jeśli zostałeś posądzony o wykroczenie lub byłeś ofiarą przestępstwa adwokaci służą fachową pomocą oraz poradą.

Sąd

Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Adwokat Lubin (www) pracujący w dziedzinie przepisu karnego reprezentuje klienta we wszelkich obrębach toczącego się procesu. Z tej przyczyny adwokat może reprezentować klienta w działaniu wstępnym, innymi słowy na policji czy w prokuraturze, a także przed wymiarem sprawiedliwości. Zamiarem adwokata jest usunięcie lub ograniczenie negatywnych efektów związanych z asystowaniem w postępowaniu karnym w roli oskarżonego albo obrońcy. Adwokat Lubin występuje w roli obrońcy kiedy klient został posądzony o popełnienie wykroczenia karnego bądź postawiono klientowi zarzuty w postępowaniu wstępnym. Adwokat Lubin prawo karne też reprezentuje ofiary w każdym aspekcie działania. W tym przypadku adwokat występuje jako pełnomocnik osoby pokrzywdzonej czyli w funkcji oskarżyciela pomocniczego, reprezentując klienta interesy w wypadku gdy był ofiarą wykroczenia. Przepisy karne jest w szerokim zakresie pojmowanym obrębem wszystkich przestępstw zagrożonych odebraniem wolności bądź kar płatniczych czy pozostałych zadośćuczynień.

Budynek sądu

Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com
W zakres wchodzą na przykład wykroczenia przeciwko mieniu, wykroczenia przeciw życiu oraz zdrowiu, przestępstwa z zużyciem nowych technologii na przykład wykroczenia komputerowe czy elektroniczne, przestępstwa o charakterze seksualnym. A też wykroczenia związane z posiadaniem bądź obrotem dragów, karamboli transportowych oraz kolizji, również błędów lekarskich, przestępstwa korupcyjne, wykroczenia gospodarcze, itp. Adwokat Lubin prawo karne – Wrocław prawo karne – prowadzi też przypadki w postępowaniu wykonawczym m.in. użyczenie przerwy w karze czy też zawieszenie wypełnienia wyroku.