Wydrukuj ukochany obraz lub fotografię na płótnie i ciesz się piękną pamiątką

Kiedy nie masz pomysłu na prezent dla przyjaciela, idealnym rozwiązaniem będzie podarowanie jego ukochanego zdjęcia czy też grafiki w dużej skali. Tego typu duże fotografie można powiesić na ścianie- będzie to na pewno cudowna pamiątka dla solenizanta.

tusze

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Najlepszy efekt uzyskuje się drukując wybrany obraz na płótnie. Wydruk na płótnie z wyglądu przypomina namalowany obraz (zobacz: wydruk na płótnie). Metodę tą wykorzystuje się często podczas tworzenia replik obrazów. Do drukowania używane jest płótno z bawełny, które przypomina z wyglądu prawdziwe płótno dla malarzy. Żeby wybrane zdjęcie (informacje zdjęcia na pomnik cena) zostało wydrukowane, trzeba wcześniej przygotować fotografię, aby format oraz rozdzielczość była zgodna z preferowaną przez firmę. Wydruk na płótnie zdjęć ze ślubu czy też ulubionej grafiki oraz powieszenie ich na ścianie w salonie będzie doskonałym dodatkiem do wnętrza i na pewno zwróci uwagę odwiedzających gości. Przyjemnie jest mieć tak dużą pamiątkę z niezapomnianych momentów w życiu.

Decydując się na drukowanie na płótnie, warto też pomyśleć czy potrzebne będą też ramy do obrazu (zobacz: ramy drewniane). W pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym stylu umieszczanie zdjęcia lub obrazu w ramce nie będzie konieczne. Można również zakupić prostą ramę, która świetnie wpasuje się w styl, w którym urządzone jest mieszkanie. Ramy drewniane z elementami rzeźbionymi sprawdzają się w mniej nowoczesnych stylizacjach.

Zdecydowanie częściej używane są do obramowania luster, bo są one raczej odznaczającym się dodatkiem. Warto więc na początku zastanowić się jakiego rodzaju rama będzie pasowała do stylu wnętrza. Jeśli planujemy w przyszłości zmianę barwy ścian w pomieszczeniu warto kupić ramę w nie odznaczającym się kolorze, tak aby później także pasowała do nowego koloru ścian. Oszczędzi nam to dodatkowych kosztów związanych z wymianą ramy. W zależności od tego jak skomplikowany będzie wzór, ramy drewniane mogą czasami kosztować więcej aniżeli sam wydruk na płótnie.

Dobrze jest wybrać osobę, która jak najlepiej zajmie się drukowaniem grafiki czy też fotografii – polecamy . Ważne jest by wydruk był trwały, barwy były wyraziste i nie ulegał szybko blaknięciu pod wpływem promieni słonecznych. Obraz będzie wisiał wiele lat i codziennie cieszył oczy obdarowanego.