Wszystkie promocje w jednym miejscu

Jak wszyscy wiemy, w większych marketach dyskontowych zdołamy kupić po nadzwyczaj okazyjnej opłacie niektóre produkty spożywcze. Z większymi sklepami jest jednakże tak, iż często oferują super promocje na jeden, dwa czy trzy produkty w danym tygodniu. Pozostałe artykuły zostają natomiast w cenach regularnych. Naturalnie, możemy spacerować od sklepu do sklepu, aczkolwiek dużo łatwiej jest otworzyć stronę internetową ciekawiącego nas marketu po czym znaleźć na niej ważną gazetkę promocyjną w formacie DOC.

gazetka

Źródło: http://www.sxc.hu
Gazetki promocyjne dzisiaj spotkane często mają atrakcyjną szatę graficzną. Prócz fotografii produktów promocyjnych zdarza się, że mieszczą rozmaite ciekawostki na ich temat, lub też rozmaite, atrakcyjne przepisy z tych produktów. Dla przykładu jeżeli w promocyjnej cenie jest pierś z kurczaka, można odkryć w takiej gazetce recepturę na doskonałego „kurczaka po Meksykańsku”, jeżeli natomiast jest w promocji biała kapusta, możemy natknąć się na przepis na smaczne „gołąbki w sosie grzybowym”.

Jednak o ile mieszkamy w dużym mieście i jest w okolicy parę marketów, poza tym wszystkim dysponujemy dostateczną ilością czasu, może warto w takim wypadku pokusić się o przechadzkę od marketu 1 do 2 i 3, po artykuły w najbardziej korzystnych cenach. Możemy tym rozwiązaniem oszczędzić istotnie sporą sumę co miesiąc tylko na produktach spożywczych!

Nowością są witryny (zobacz witryny stylowe) internetowe zawierające nieomal wszelkie bieżące odsłony takich gazetek zgromadzone w jednym miejscu jak promocyjni.pl! Takie strony mogą sprawić, iż nasze powszednie życie będzie o wiele prostszym. Starcza w porze wieczoru odwiedzić podobną witrynę,

gazeta

Autor: [BarZan] Qtr [Boston]
Źródło: http://www.flickr.com

zanotować w jakim markecie i co nas ciekawi (przy okazji można też zrobić jadłospis na cały tydzień, by nie zakupić nadmiernie wiele artykułów rzuciwszy się w wir zakupów).

Następnego dnia odwiedzamy wyselekcjonowane markety w kolejności nam pasującej, po czym robimy nasze sprawunki trzymając się dokładnie listy. Ze swojego doświadczenia wiem, iż przestrzegając powyższych reguł możemy w ciągu miesiąca zaoszczędzić nawet 400 zł. Powyższym właśnie sposobem niepozorne gazetki promocyjne (oraz dojście do internetu) potrafią przyczynić się do znacznych oszczędności w budżecie domowym, a te w wersji PDF nadto przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.