W jaki sposób zrobić packshot – profesjonalne realizacje reklamowe

Fotografia reklamowa to inaczej rzecz ujmując packshot. Jej nadrzędnym zadaniem jest dostarczenie najistotniejszych szczegółów na temat prezentowanego produktu, dlatego musi być kompetentnie wykonana. Jak powstaje zdjęcie produktowe oraz co trzeba o nim wiedzieć, by móc wprawnie podejść do zadania?

fotograficy

Autor: Stephen Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com
Packshot – zdjęcia produktowe

Na początku musimy wykonać dobre zdjęcie, najlepiej w naturalnym oświetleniu. Jeżeli nie mamy właściwego światła, możemy dodatkowo oświetlić produkt, by był dobrze widoczny. Jednakże nie ustawiajmy specjalnych efektów, ponieważ i tak będziemy poddawać je obróbce oraz dopiero wtedy nadamy mu końcową postać. W programie graficznym trzeba pozbyć się tła, aby produkt bez problemu można było wpasować w różnego typu projekty, zależnie od obecnych potrzeb. Jest to tzw. szparowanie, do którego przydałoby się trochę praktyki, aby wszystko zrobić z jak największą starannością.

Nie można przypadkowo obciąć sznurówki buta albo rączki od garnka. Nie powinniśmy też zapomnieć o przeprowadzeniu korekcji zdjęcia, by wyeliminować wszystkie niedoskonałości oraz sprawić, iż będzie wyglądało idealnie. Można poprawić ostrość fotografii, aby jeszcze bardziej uwidocznić każdy detal produktu. Potem zostaje już wyłącznie odpowiednio pokazać zdjęcie, na przykład wykorzystując do tego wizualizację trzysta sześćdziesiąt stopni. Dzięki oryginalnemu ułożeniu zdjęć można osiągnąć naprawdę fantastyczny rezultat, który przyciągnie uwagę i pozwoli obejrzeć daną rzecz z każdej strony. Niniejsze zabiegi sprawiają, że klienci z chęcią interesują się produktami i nie mają żadnych wątpliwości, by bliżej się nimi zainteresować oraz kupić je.

Fotografia reklamowa we Wrocławiu

Aby zrobić profesjonalne zdjęcie reklamowe (Wrocław), najlepiej jest skorzystać z usług kompetentnej firmy, jaka trudni się takimi tematami na co dzień. Ma należyte doświadczenie i wie, jak podejść do każdego rodzaju asortymentu. Z tej przyczyny wykona wysokiej jakości zdjęcia, jakie będą niezaprzeczalną zachętą do kupna przedstawionego na nich produktu oraz zdecydowanie zwiększą zainteresowanie asortymentem. Niniejsze fotografie można umieszczać nie tylko w ulotkach reklamowych, ale także na stronach internetowych sklepów, w gazetach lub na banerach reklamowych usytuowanych w różnych częściach miasta.

Obecnie oceń (http://tvk.pl/internet/) ten artykuł, który jest niezwykle interesujący. Wykonaj to właśnie w tym momencie! Przekonasz się, że naprawdę trzeba to zrobić!

Dodatkowe informacje zobacz