Stosowną ilość zabawy umożliwią Ci najwspanialsze wystrzałowe wyrafinowane wspólne gry.

Bez względu na to, czy jesteś racjonalizatorem czy wielbicielem wyścigów, kreatorem czy graczem bez litości dla klawiszy, gry to świat wrażeń, który ktokolwiek może odsłaniać w swoim domu. Odpowiednią dawkę zabawy umożliwią Ci najlepsze rozrywkowe fantastyczne rodzinne gry.

gry na konsole

Autor: jareed
Źródło: http://www.flickr.com
Battlefield Hardline, to znaczy bijatyka na granicy zasad i bezładu, łączy w sobie wartką akcję sposobu wieloosobowego z angażującą uczuciowo akcją w stylu obecnych seriali przestępczych. W sposobie wieloosobowym będziesz ścigał przestępców, ocalał zakładników, albo rozwalał sejfy i uchodził z łupem, w zależności od tego, po której stronie prawa staniesz.

Jeżeli przeglądasz ten tekst to oznacza, że omawiana tematyka Cię interesuje – po przejściu do wpisu (https://zawodtyper.pl/) znajdziesz zbliżone, równie ciekawe informacje.

W kampanii jednoosobowej ucieleśnisz się w osobowość początkującego śledczego Nicka Mendozy, który przemierza USA w poszukiwaniu wendety na partnerach ze służby, którym onegdaj wierzył. Podejście, współdziałanie w drużynie, zróżnicowanie wehikułów i duże plany, oto interesujący świat kryminału przeniesiony na terytorium serii Battlefield.

Gra dzieje się w czasie teraźniejszym, a punkty są przeróżne, efektowne i oczywiście w dużej mierze podatne na unicestwienie. Korzystaj z obszernego repertuaru broni zarezerwowanej dla armii, oraz śmiałego typu wyposażenia jak obrzyny, paralizatory, tyrolka i kotwiczka wspinaczkowa. Gadżetów trzeba stosować w dowolnym miejscu na każdej mapie, co wprowadza do rozgrywki szczegóły zaskoczenia i nieprzewidywalności. Rozgrywka z udziałem wehikułów w Battlefield Hardline jest skuteczna i niepowtarzalna. Jedź na pełnych biegach na drugi koniec mapy żeby udzielić pomocy znajomym, rozjeżdżaj przeciwników na miazgę i zmykaj motocyklem przed policją z łupem na swych plecach.

Wirtualne gry

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

W batman arkham knight kolejny raz wcielamy się w Mrocznego Rycerza, który będzie musiał stawić czoło zupełnie nowemu wrogowi. Poza tym wielu zbrodniarzy w Gotham City sprzymierzyło się, żeby ostatecznie rozprawić się z Batmanem. Pod wodzą Scarecrowa uknuli okropny plan. Jego główna faza rozpoczęła się wraz z roztasowaniem w całym mieście zasobników ze okropną trucizną. Część miasta zostaje opuszczana, a bohater musi kolejny raz wkroczyć do działań pod zasłoną nocy.

Pod względem rozgrywki, gra proponuje system walki podobny do tych z dawnych wydań, który urozmaicony został o nieco nowatorskich ruchów. Autorzy starają się jednakże nie powikłać przesadnie przyjemności, usiłując uzgodnić żywiołowość z prostotą kierowania. Podczas gry przemierzymy rewir pięciokrotnie większy aniżeli poprzedni. Dodatkowo po raz pierwszy w serii dostaniemy możność sterowania Batmobilem. Wehikuł jest wyposażony w wielkie działko, szybkostrzelnego miniguna, jak też wyjątkowe narzędzia do pojedynku.