Może tak najzwyczajniej impreza integracyjna?

Słabo opłacany pracownik zapewne nie będzie poprawnie świadczył zleconych mu poleceń – jednakże nie rozchodzi się tylko o pieniądze! Zapamiętajmy, że aby spowodować, iż nasi pracownicy będą radośniejsi, wydajniejsi, powinniśmy zadbać o ich zdrowe kontakty z resztą pracowników. Zatem niech w zarządzanej przez nas firmie znajdują zatrudnienie ludzie, którzy potrafią jakoś dogadać się ze sobą.

Manager restauracji

Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety w bardzo wielu przypadkach beznadziejna atmosfera pracy jest oczywistością. Zapewne nawet przedsiębiorca, który prowadzi firmę od miesiąca wie, że trudno w dzisiejszych czasach utrzymać się bez dobrych pracowników, którzy na dodatek nie gryzą się ze sobą. Choć istnieją oczywiście metody, które powodują, iż wreszcie pracownicy będą może nawet serdecznymi kolegami. Zatem – w jaki sposób stworzyć z własnego personelu pracowniczego drużynę?

Co pewien czas strzałem w dziesiątkę jest spotkanie integracyjne – grupowe wyjście do restauracji. Pewnie jedzenie będzie pyszne, choć nie aż tak luksusowe jak to, które jadają krajowi politycy – afera taśmowa pokazała, iż polska scena polityczna lubi luksusy. Cóż, wszyscy bardzo lubią smaczne jedzenie, zwłaszcza kiedy szef stawia. Pamiętajmy, że restauracja (ważna strona) musi podawać te potrawy, które przypadną do gustu każdemu pracownikowi. Czyli w żadnym razie nie można doprowadzić do takiej sytuacji, iż weganin będzie mógł tylko czegoś się napić, ponieważ wszelkie potrawy będą mięsne. Szanujmy gusta kulinarne wszystkich, to procentuje. A coś jeszcze prócz nawet najpyszniejszego jedzenia pod słońcem?

Lokale są miłe, lecz w sumie sytuacja jest taka, że należałoby sprawić, iż pracownicy spotkają się na nieco mniej formalnym gruncie. Zatem firmowe pójście do pubu albo grill za miastem są na pewno godne zainteresowania. Raduje serce, że spada ilość pracodawców, którzy szkodują pieniędzy na wypasione wesele (zobacz tort ślubny) białystok – dobrze widać, iż rozumowanie naszych biznesmenów jest coraz bardziej nowoczesne.