Czy strony www to najlepsze miejsce do poszukiwania miłości?

Czy randki przez internet to dobry pomysł? Myśli nad tym każdy, kto ma chęć spróbować poszukiwania kogoś bliskiego tym sposobem. Odpowiedź brzmi – tak! Oczywiście, w internecie działa wiele byle jakich portali randkowych, które wcale nie weryfikują osób umieszczających anonse i które nie dają żadnej gwarancji na to, że umieszczone tam informacje są prawdą.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/

Zdecydowanie musimy znaleźć najlepszy portal randkowy jeśli mamy ochotę na flirt z kimś prawdziwym, a nie z wyobrażanymi słowami. Zwróćmy zatem uwagę na politykę portalu. Gdy już znajdziemy osoby, które nas interesują nie wahajmy się rozpocząć kontaktu. Czasami myślimy nad tym co napisać do ciekawej osoby, aby ona także chciała nawiązać z nami kontakt. Nie sprawdzi się kreowanie swojego nieprawdziwego wizerunku, bo przecież, gdy zechcemy się umówić i tak prawda wypłynie. Jeżeli zatem jesteśmy lekko łysiejącym mężczyzną po trzydziestce, ze wspaniałym poczuciem humoru – nie przedstawiajmy siebie jako nastoletniego Adonisa.

Kolacja w restauracji

Autor: Lukasz Zelezny
Źródło: http://www.flickr.com

Pomyślmy też czego oczekujemy.

Po przeglądnięciu powyższego tekstu nęci Cię, by napisać na tej stronie małe komentarze na nasz temat? Nie zwlekaj! Nawet najmniejsza opinia będzie dla nas kluczowa.

Czy chcemy zaledwie bez zobowiązań porozmawiać, poflirtować i nie przenosić znajomości na wyższy poziom. Czy może chcemy znaleźć osobę, z którą zaczniemy się spotykać także na żywo i która prawdopodobnie będzie dla nas kimś więcej.

Miłość znaleziona przez internet to w obecnych czasach nic dziwnego, sporo par łapie kontakt w ten sposób.To dobra metoda dla osób zapracowanych, lecz także nieśmiałych i niepewnych siebie. w sieci zaczyna się od prezentowania drugiej osobie naszego charakteru, osobowości, poczucia humoru, więc to szczególnie korzystne rozwiązanie dla osób mających kompleksy z powodu wyglądu.

Randki online są też mniej stresujące niż randki w ciemno na żywo. Drugą połówkę do tego typu spotkania znajdziesz na przykład na: spotkania online na PolishHearts. Jeżeli zatem mamy trudności z poznawaniem nowych ludzi, jesteśmy mało pewni siebie lub trudno nam pociągnąć rozmowę z nowo poznaną osobą możemy zacząć od internetowych spotkań. Z pewnością, mając taki fundament, będziemy bardziej śmiali w trakcie pierwszego spotkania na żywo. Warto spróbować i nie wolno zniechęcać się niepowodzeniami.