Zapraszamy telefoniczne na istotne spotkanie odnoszące się do fajnej oferty

Kiedy odbieramy telefon i słyszymy, że dzwonią osoby, które zapraszają na spotkanie, związane z prezentacją jakiejś rzeczy – godzimy się. Ogółem nawet do końca nie wiemy, dlaczego. Telefonicznie złożona obietnica nie wydaje się aż tak ważne. A suma summarum jednak potem wybieramy się na to spotkanie, bo przecież powiedzieliśmy tak. Jeżeli chodzi o umawianie spotkań przez telefon, to ludzie dzwoniący do nas wiedzą dokładnie, co powinny powiedzieć, byśmy się zgodzili i żebyśmy przyszli na spotkanie.

telefon

Autor: Per Åström
Źródło: http://www.flickr.com

Tego typu dzwonienie do ludzi każdego dnia bywa naprawdę ciężką pracą, szczególnie, kiedy ludzie w połowie rozmowy odkładają słuchawkę albo zaczynają krzyczeń. Tak, więc musimy być cierpliwi, mieć nerwy na wodzy i nie zapominać, że trzeba być mimo wszystko miłym do końca. Osoby, odbierające telefony powinny pamiętać, że lepiej zostać zaproszonym na jakieś spotkanie, niż, gdy telefonicznie chce nam się sprzedać jakiś produkt. Tego rodzaju zagrywki nie są tolerowane przez większość ludzi.

Spotkajmy się o ustalonej godzinie

Jeśli chcemy umówić się na rozmowę z szefem jakiegoś dużego przedsiębiorstwa musimy poczekać, aż prezes będzie miał wolne miejsce w grafiku. Wiadomo, trzeba mieć wszystko poukładane, gdy jest się prezesem, więc nie ma samowoli. Trzeba trzymać się spotkań zapisanych w kalendarzu. Jeśli prezes chce się z kimś umówić na spotkanie sekretarka jest od umawianie spotkań. Ale nie tylko na stanowisku sekretarki mamy w umowie w swych obowiązkach umawianie spotkań. Są również ludzie zatrudnieni na stanowisku, które wymaga ściągnięcia jak największej liczby osób w wyznaczonym terminie i miejscu. Ludzie Ci zapraszają na spotkania w całym kraju.

Zainteresowały Cię dodatkowe informacje (https://mdlabels.pl/kontakt/) zaprezentowane w naszym poście? Bardzo przyjemnie więc będzie nam dzielić się z Tobą następnymi wątkami. Oczekujemy na opinię!

telefon

Autor: Da Sal
Źródło: http://www.flickr.com

posiadają bazę numerów telefonicznych i muszą dzwonić do osób potencjalnie zainteresowanych. Osoby te otrzymują pensję podstawową, a premię otrzymują w zależności od ilości osób, które zjawią się na spotkaniu. Czasem kilka osób umawia na spotkania w jednym mieście, więc podają one albo własne imię, albo jakieś hasło, którym ludzie przychodzący mają się posłużyć, by była jasność, kto je w dane miejsce zaprosił, czyli komu należy się premia za ściągnięcie największej ilości ludzi na pokaz jakiegoś produktu. Oczywiście praca nie jest łatwa i przyjemna, ale zarabianie w jakimkolwiek call-center nigdy do najfajniejszych i najprostszych nie należało