Urodowe sposoby na zachowanie młodości w super cenach

Młodszy wygląd już nie musi dziś wiązać się ze skalpelem. Znamy bowiem triki, które spowodują, iż na nowo pokochamy siebie!

W dzisiejszych czasach dbanie o swój wygląd jest o tyle przyjemne że produktów kosmetycznych widzimy na rynku do wyboru do koloru praktycznie na każdorazowe nasze zapotrzebowania, a na dodatek dzięki serwisowi również na każdą zasobność portfela. Nasze ulubione kosmetyki dzięki mnogim propozycjom sklepów, kupować możemy w niesamowicie korzystnych cenach. Sprawdźmy więc, na jaki asortyment skupiać większą uwagę, wertując ulotki promocyjne.

Po pierwsze, nie zapominajmy o serum.

Dermatolodzy podkreślają, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, ponieważ posiada w swym składzie bogatszy skład. Aplikujemy je pod krem każdego dnia, albo używamy jako kilkutygodniową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Nigdy nie rezygnujmy z filtra.

Czy jesteś zadowolony z treści powyższego wpisu? Jeżeli tak, to daję też mój link (https://www.permanent24.pl/igly-do-makijazu-permanentnego) do nowej strony. Namawiam!

Autor: Classics®

Twierdzi się, że gdybyśmy zaczęły chronić skórę przed promieniami słonecznymi już będąc dzieckiem i robiły to z żelazną dyscypliną aż do teraz, to miałybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek. Mało tego, da się słyszeć opinie, iż gdyby nie oddziaływanie promieni UV, pierwsze oznaki starzenia pojawiłyby się na naszej twarzy ok. 60. roku życia. Dlatego decydujmy się na krem na dzień z współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej tudzież stosujmy filtr, np. w postaci podkładu czy pudru.

Maskuj się.
Maseczki do twarzy dostarczają skórze o wiele więcej składników odżywczych i regenerujących niż kremy. Są niezastąpione gdy trzeba szybko poprawić swój wygląd. Skóra po nich od razu po zastosowaniu staje się jaśniejsza, świeższa i przyjemniejsza w dotyku. Dzisiejsze maski można stosować tak jak krem na noc, tyle, że nakłada się go grubszą warstwą. Z jakiego powodu? Ponieważ w nocy skóra pobiera składniki aktywne i regeneruje się ze wzmożoną siłą.

Włóż róż!

kobieta w makijażu

Autor: Aurora CuaCua
Źródło: http://www.flickr.com

Zdrowa, młoda cera jest naturalnie zarumieniona. Dlatego w makijażu „odmładzającym” róż powinien obowiązkowo pełnić honorowe miejsce na naszej toaletce. Najbardziej bezpieczny będzie róż w subtelnym odcieniu, za pomocą którego uwydatnimy kości policzkowe, dodając trójwymiarowości naszej twarzy. Strzeżmy się ciemnych podkładów. Perfekcyjnie dobrane fluidy to takie, które są tylko o ton ciemniejsze od koloru cery. Kosmetyki z połyskującymi drobinkami, podkreślającezmarszczki również nie odejmą lat.

Złap formę!

Sport, dieta to idealny sposób na jak najdłuższe cieszenie się młodością.
To pozbycie się kilogramów, a przy tym odkrycie na nowo swej kobiecości. To świadomość, iż robimy coś dobrego nie tylko by z uśmiechem spoglądać w lustro, lecz by nie mieć problemów ze zdrowiem.