Trendy w oklejaniu czterokołowców folią

Dzisiaj możemy wybierać nie tylko w setkach wzorów czterokołowców, każdy z innym przeznaczeniem, ale również przebierać wśród wielu odcieni lakieru. Wprawdzie przebierać można przede wszystkim wśród lakierów proponowanych odgórnie przez producentów aut, acz ostatnimi czasy pojawiły się nowsze możliwości personalizacji wyglądu samochodu.

oklejony reklamą samochód

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie osiągalna technologia obejmuje bowiem możliwości dokonywania doboru a także dopasowania wizerunku pojazdu do swych potrzeb w jeszcze większym zakresie. I nie idzie tu o technikę tradycyjnego lakierowania, jaka oferuje głównie metaliczne kolory. Dzięki specjalistycznym wyrobom winylowym stworzonym z PCV dostaliśmy teraz jeszcze większe spektrum kolorystyczne – możemy swobodnie decydować o tym, czy samochód ma być w wykończeniu matowym czy może kochamy kolory perłowe lub ze sportowym charakterem – sprawdź oferta oklejania aut reklamami z Wrocławia. A wszystko to w odwracalnej formie, która nie tylko nie niszczy oryginalnego lakieru tylko wręcz na odwrót – chroni go przez czas ekspozycji folii na pojeździe. Bowiem to właśnie specjalistyczne folie do zmiany odcienia pojazdu są najnowszym osiągnięciem na rynku motoryzacji. Zapewniają nam nieograniczone nieomal opcje dotyczące wyglądu pojazdu. Od teraz możemy nadążać za bieżącymi kierunkami i nie jedynie jeździć modnym wozem lecz dodatkowo – w modnym odcieniu.

A co jest modne? Czy wiesz, iż kupno użytkowanego białego auta nie jest takie bezproblemowe jak się wydaje? Wozy takie są nadzwyczaj pożądane, ponieważ chętnych jest bardzo wielu to ceny tych modeli są mocno zawyżone. Więc czemu nie zdecydować się na zakup auta w innym odcieniu i przelakierować na kolor biały? No cóż, polakierowanie całego samochodu jest fizycznie możliwe jednak w związku z tym, że operacja taka jest nieodwracalna oraz rodzi podejrzenia o wypadkową przeszłość pojazdu – samochód zdecydowanie traci na realnej wartości. Stosując folię możemy jednocześnie dopasować barwę dowolnego pojazdu i równocześnie ochraniać oryginalny lakier. W dodatku przy zbyciu takiego auta oferujesz dodatkową korzyść – pojazd ma praktycznie dwa kolory do wyboru (kolor folii i kolor lakieru), co powiększa szanse na szybsze odszukanie nabywcy.

A co gdy nie lubisz białych samochodów, zaś preferujesz bardziej agresywny design pojazdu podkreślający moc drzemiącą pod maską silnika? W podobnym przypadku proponujemy folię w kolorze czarny mat, jaka zupełnie odmienia styl auta.

W zalewie otaczających nas tekstów niełatwo jest znaleźć rzeczywiście przydatne informacje. Z tego powodu jeśli ciekawi Cię taki temat, to koniecznie zobacz rekomendowane info.

Samochód w owym kolorze wygląda bardziej poważnie. Wiele aut z najwyższej klasy wygląda w owym odcieniu po prostu rewelacyjnie – osiągają czysty wygląd, zaś matowe wykończenie wspaniale podkreśla ich dynamiczne linie nadwozia.

Oklejanie aut to całkowite oklejanie wozów foliami w celu całkowitej przemiany koloru pojazdu. Jeżeli jednak odcień twego lakieru jest właśnie tym, o którym od zawsze fantazjowałeś, a pragnąłbyś delikatnie coś jednakże zmienić w wyglądzie swojego auta to także możesz to zrobić. Przemianie może ulec odcień dachu, lusterka czy tylnego spoilera.