Przedmioty do lokalu gastronomicznego.

Nasz sklep online, oferuje sprzedaż dodatków do lokalu gastronomicznego. W tym miesiącu szczególnie polecamy: przyprawniki i karty menu restauracji. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza, pozwala nam na realizacje nawet najbardziej nietypowych zadań i sytuuje nas w kręgu liderów sprzedaży dodatków branży gastronomicznej w Polsce.

zobacz ofertę

Autor: amyshuff
Źródło: http://www.flickr.com
Forma menu ma jednakowo ogromne znaczenie jak zestaw proponowanych przez kucharza dań. Dobrze dobrana forma karty i odpowiednia treść skłoni klienta do zamówienia naszych potraw. Karty menu restauracji powinny być nie tylko schludne i świetnie rozplanowana, ale też wyjątkowe, niespotykane nigdzie indziej! Ogromne znaczenie ma papier z jakiego zostały wykonane, kolory, użyty krój pisma oraz oprawa graficzna. Wszystkie te elementy powinny być spójne z wizją naszej restauracji – powinny być nawiązaniem do wnętrza i panującego w restauracji klimatu, a także budzić dobre emocje.

Karty menu restauracji (Decorest posiada bardzo duży wybór) są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju wnętrza, na którą zwróci uwagę klient po przyjściu do Twojego lokalu. Jeśli chcesz aby się nie zawiódł, pamiętaj by karta była schludna, estetyczna oraz czytelna. Nasze karty menu restauracji charakteryzują się dokładnym wykonaniem, oryginalnym wzornictwem oraz solidnością. Dzięki zastosowaniu tworzyw najwyższej jakości, są również łatwe w utrzymaniu czystości. Proponujemy profesjonalne karty menu restauracji w dowolnych wymiarach i najmodniejszych wzorach. Produkujemy karty ze skór, drewna, kartonowe i z wielu innych materiałów. Wzornictwo i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dobierane do wystroju restauracji klienta. Napisy wykonujemy różnorodnymi technikami: złocenie, wytłaczanie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itd.. Karta menu restauracji standardowo zawiera 10 koszulek krystalicznych, które można samodzielnie wymieniać. Proponowane przez nas karty menu restauracji mogą mieć wygrawerowane dowolne logo, ale też fotografie lub grafikę.

karta menu

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com

Karty menu restauracji powinny wyglądać inaczej w rodzinnych restauracjach, nastawionych na obsługę klientów z małymi dziećmi, a inne karty menu wybieramy do restauracji prestiżowych, które nierzadko obsługują biznesmenów..Istotne jest, by po zamknięciu restauracji sprawdzić czy karty są czyste, czy między kartkami nie znalazły się jakieś pozostałości potrwa. Taka z pozoru nieznaczna wpadka może mieć ogromny wpływ na opinie o naszej restauracji.

Oprócz tego polecamy przyprawniki – oryginalne i praktyczne organizery na przyprawy. Wysokiej jakości pudełka na przyprawy posiadają 6 pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to najlepsza jakość wykonania produktu. Niemiecka precyzja i najlepszej jakości materiał od razu rzucają się w oczy.Przezroczyste pudełko pozwala dostrzec zawartość wszystkich pojemników. Dodatkowo pojemniki posiadają dokładne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniami i proste do wymiany.
Poza tym musimy pamiętać o systematycznych myciu przyprawników i wsypywaniu świeżych przypraw. Restauracja wesele sopot to jeden z najbardziej skomplikowanych biznesów. Wszystko jest niezwykle istotne, żeby w obliczu silnej konkurencji właśnie nasza restauracja zapraszała do degustacji dań i do powrotu w to samo miejsce. A jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach! Odpowiednie karty menu restauracji i przyprawniki to niezwykle ważne dodatki, które powinny tworzyć spójną całość i mają niemałe znaczenie w budowaniu wizerunku każdej restauracji.