Modny kominek we wnętrzu

Wiele osób chce mieć w swoim domu kominek. Kominki przez bardzo długi czas były modne i mimo, że teraz cały ten bum na kominki nie jest tak widoczny to nadal ludzie są zainteresowani zamontowaniem kominka u siebie w domostwach. Właściwie dobrany do konkretnego miejsca kominek świetnie dopełni wnętrze. Kominki mogą być jedynie elementem dekoracyjnym, ale są też wykorzystywane w jako ogrzewanie.

Continue reading “Modny kominek we wnętrzu” »

Niedoceniane codzienne rzeczy

Każdy dom, czy to duży, czy to mały powinien posiadać przydatne przedmioty. Na co dzień nad tym się nie zastanawiamy, ponieważ korzystamy z nich automatycznie, zapominamy, że praca bez takiej pomocy byłaby niezwykle utrudniona, co więcej, niemożliwa. Przypomnijmy sobie co mamy na stanie, a przy okazji oddajmy hołd tego typu cichym bohaterom.

Continue reading “Niedoceniane codzienne rzeczy” »

O czym powinniśmy pamiętać wybierając ogrzewanie budynku mieszkalnego gazem płynnym

W trakcie tworzenia projektów domu powinniśmy zastanowić się nad tym, jakiego ogrzewania chcemy używać. Mamy kilka opcji, czasami jednak okazuje się, że najodpowiedniejszym rozwiązaniem w danych warunkach jest ogrzewanie za pomocą gazu płynnego. Najczęściej wykorzystywanymi gazami płynnymi są propan a także butan. Zależnie od tego gdzie umieszczamy zbiorniki na gaz, należy odpowiednio wybrać dany z gazów. Jeżeli zbiorniki LPG umieszczamy na zewnątrz domu powinniśmy wykorzystywać propan.

Continue reading “O czym powinniśmy pamiętać wybierając ogrzewanie budynku mieszkalnego gazem płynnym” »