Niewielka rzecz, która może być niezbędna w wielu sytuacjach. Jest potrzebna, kiedy się tego najmniej spodziewamy

Doskonale wykreować coś z zupełnie niczego. absurdalna myśl? Niekoniecznie. Z odpowiednim gadżetem możemy zrobić znacznie więcej niż się wydaje. chcesz znać przykład? Karta przeżycia.

To się zdarza niezwykle często, gdy nie wiemy kiedy jakaś rzecz może stać się niezbędna. Bez wątpienia, dowód osobisty jest niezbędny, a czasami wręcz konieczny.

Jeśli po zapoznaniu się z tym tekstem uważasz, że warto jest szerzej poznać ten temat, to dodatkowo zerknij tutaj wakacje egipt.

Identycznie prawo jazdy, kiedy jedziemy pojazdem i złapie nas policja. Karta kredytowa jest potrzebna, kiedy chcemy pobrać oszczędności, jednak jest jeszcze mała karta, która jest przydatna wtedy, kiedy tego się nie spodziewamy. Karta przeżycia jest gadżetem, który zawiera dziesięć narzędzi. Każde z nich posiada zupełnie inne zastosowanie, chociaż przy pierwszym wrażeniu niełatwo stwierdzić, o co chodzi. Albo przynajmniej będziesz móc się domyślać, do czego konkretny otwór służy.

nóż survivalowy

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Jest tu wiele ciekawych opcji. Jedną z nich jest przyrząd do otwierania do puszek. Rzeczywiście, z puszką do piwa sobie poradzisz, ale tu może chodzić o puszki, które nie są tak łatwe do otwarcia, a wnętrze w nich jestbardziej niezbędna w niektórych sytuacjach. Podobnie klucz do śrub motylkowych, prawie błaha rzecz, a jakże często może się przydać.Całkowitym dodatkiem stanie się piła i drapaczka i otwór do wieszania,przykładowo na breloku dla kluczy, jednak już klucz domałych śrub może się przydać w sytuacji nieoczekiwanej. Karta przeżycia ma więcej funkcji, jak pierścień, który umożliwia wyznaczenie kierunek na mapie, jak i klucz w czterech rozmiarach. Niezbyt wiele? Jest także linijka i otwieracz do butelek, a gdy zabraknie narzędzi i przyborów kuchennych, to można również skorzystać z opcji awaryjnej, ze śrubokręta i noża.

To wszystko sprawia, ze ta z wrażenia mało ważna karta przeżycia ma na pewno wiele zastosowań, o których nawet nie myśleli. Prawdopodobnie i tak z koniecznych z tych opcji nie będziemy korzystać, ale nie zmienia to faktu, że doskonale mieć przy sobie tą niewielką pomoc,ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam najbardziej potrzebny śrubokręt czy nóż. Dobrze mieć zawsze zapasowy plan na wypadek nieprzewidzianych okoliczności, a ten dodatek na pewno zasługuje na to miano : zapytaj o dostępność.