Lata 90 powracają do łask – czerpiemy coraz więcej elementów z minionej epoki

Śledząc aktualne tendencje można śmiało dojść do wniosku, że lata 90 wracają do łask – zauważalne jest to na wielu płaszczyznach.
Oczywiście najprościej zauważyć ten wielki powrót śledząc trendy modowe – mnóstwo dodatków nawiązuje do minionych lat – powracają spodnie jeansowe, duże koszule, styl grunge oraz sukienki w kwiaty.

Styl lat 90 zauważalny jest nie tylko na ulicach, ale głównie w magazynach gdzie umieszczane są zdjęcia domów mody czy słynnych marek odzieżowych, które przemycają w swoich kampaniach topowe dodatki lat 90. Spodnie z wysokim stanem, krótkie topy – to elementy ubioru najbardziej top obecnych czasów – kiedy mijamy próg sklepów należących do tych najbardziej popularnych sieciówek, natychmiast naszym oczom ukazują się ubrania rodem z lat 90.
Kubek termiczny Bodum

Autor: homard.net
Źródło: http://www.flickr.com

Dziecko na rowerku

Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com
Mówiąc o głośnym powrocie lat 90, należy dodać, że powrót ten zauważalny jest nie tylko w modzie, aktualnie zauważa się boom płyt winylowych – coraz więcej osób chce zdobyć choć jeden egzemplarz takiej płyty, które nigdyś były w niemal każdym domu, teraz ich ceny sięgają dużych kwot. Miłość do płyt winylowych ma wiele powodów – jednym z nich jest ten piękny szmer, który rozbrzmiewa w naszych uszach, kiedy włożymy płytę do gramofonu – istny miód dla duszy. Ci, którzy mieli już okazję posłuchać muzyki puszczonej z winyla na pewno wiedzą o co chodzi. Za szmer uwielbia się winyle – warto dodać, że na próżno szukać na nich najnowszych piosenek, jednak w tym właśnie ich urok, do tego duży kształt i piękne okładki. Nierzadko także okładki na płyty winylowe są pożądane – nic dziwnego, są na pewno unikatowe i trudno kupić coś podobnego.

Zaciekawiły Cię wiadomości opublikowane w tym miejscu? Jeśli tak, to kliknij tutaj oraz odkryj stronę, która też Cię się spodoba.

Jeżeli jesteśmy szcześliwymi posiadaczami choć jednej płyty, warto o nią się troszczyć, by płyta nie uległa uszkodzeniu – do tego przydadzą nam się okładki wewnętrzne na winyle, które dodatkowo zabezpieczą naszego winyla.

Możemy je kupić w każdym sklepie posiadającym w swej ofercie sprzedaż winyli – wystarczy tylko o nie zapytać.
Jak zauważamy z mody lat 90 wyciąga się to, co najlepsze – zarówno w świecie mody jak i na płaszczyźnie kulturowej – coraz większa ilość osób sięga po muzykę, czy filmy lat 90.