Kup pieczątkę. Odwiedź grawera lub… kup w sieci

Wizyta u grawera może nie skończyć się na jednym zamówieniu. I nie chodzi o zakupy w jednego rodzaju zamówieniach – uniwersalny grawer proponuje piękne ramy zdjęciowe, tabliczki na drzwi, szyldy, breloki, na prośbę klienta zaprojektuje design i pieczęć pod honorowy dyplom.

Takimi dyplomami zawsze chciałeś się pochwalić
Nieodzowny element działalności
Szeroki repertuar usług grawerowanych skłania do zakupu nie tylko osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Właściciele firm, od jednodrzwiowego gabinetu, po dużą korporację z wieloma pomieszczeniami rozglądają się za stylowymi oraz prostymi tabliczkami. W firmie muszą oni odpowiednio oznaczyć drzwi prezesa, pracowników, toalety, przed wejściem zorganizować wyraźny i reprezentacyjny szyld. Na marketing – producent tablic reklamowych – czy to rozmowy rekrutacyjne, a także inne spotkania okolicznościowe (z potencjalnymi partnerami) dobre wrażenie sprawią podziękowania, certyfikaty, breloki z logiem firmy. Każdy z wymienionych elementów to w ważny element budowania i podtrzymywania marki.

Do zamówienia przez Internet – pieczątka online

pieczątki

Na początku działalności przedsiębiorstwa, zwłaszcza kiedy dla utrzymania trzeba poświęcić czas na inne zajęcie zarobkowe, zwyczajnie brakuje czasu na organizowanie pracy. Rzecz jasna takie rzeczy jak biznesplan, analiza mocnych i słabych stron, przeznaczenie środków na start powinny być za nami. Są jednakże względy biurokratyczne, jak choćby wyrabianie pieczęci, NIP-u, rejestracja w sądzie okręgowym. O ile w dwóch ostatnich sprawach odczekanie „swojego” po złożeniu pełnej aplikacji okaże się nie do pominięcia, tak na posiadanie pieczątki firmowej nie trzeba nawet pojawiać się u grawera. Pieczątki online to nic innego jak proste załatwienie sprawy ze stemplem poprzez dokonanie zakupu, a poza tym wybranie modelu przez Internet.

Tabliczki na drzwi o jakich zawsze myślałeś
Sklepy, które oferują tego typu asortyment wykonują wysyłkę produktu dzień po otrzymaniu przelewu. To oszczędność naszego czasu, który przecież jest bardzo cenny.
Idealnym rozwiązaniem będzie pieczątka samotuszująca. Zmieści ona kilka „linii tekstu” jak określa się powierzchnię do bicia pieczątek. Poza linijkami, gdzie nierzadko umieszcza się nazwę przedsiębiorstwa, adres, NIP i regon, część powierzchni stemplowej przeznaczona jest na logotyp – małą grafikę, która ma symbolizować działalność firmy.Gotowy na newsy?