Keratynowe prostowanie włosów to innowacyjny oraz nieszkodliwy zabieg, który jest coraz popularniejszy

Bardzo wiele osób ma ten kłopot z włosami, iż stają się one po umyciu sterczące i bardzo suche. Jeżeli chcemy się z tym uporać, a nie jesteśmy fanami różnych chemicznych metod czy prostownic, to warto zastanowić się nad użyciem brazylijskiej.

Brazylijskie prostowanie włosów staje się coraz bardziej popularne w Polsce. Polega ono na uzupełnieniu w strukturze włosa keratyny, to znaczy elementu, który jest jego organicznym budulcem. Ta metoda pozwala na szybką regenerację włosów oraz jednocześnie powoduje, iż są one idealnie proste. Warto wiedzieć, że keratynowe prostowanie włosów (keratynowe prostowanie włosów) jest zabiegiem raczej długim oraz wymaga trochę cierpliwości. Koszt może być raczej spory, jednak efekty są widoczne nawet przez 5 miesięcy, więc warto zapłacić nieco większą sumę i długo cieszyć się prostymi włosami.

portret - zdrowie

Autor: Maciej Lewandowski
Źródło: http://www.flickr.com
Keratynowe prostowanie włosów może być stosowane przez wszystkie kobiety, które pragną, by ich włosy stały się miękkie, proste oraz błyszczące. Da się ten zabieg przeprowadzić na włosach farbowanych i podniszczonych różnymi chemicznymi zabiegami. Trzeba powiedzieć, że owo prostowanie włosów (prostowanie włosów) też je regeneruje i dostarcza niezbędnych mikroelementów. Sama procedura polega na nakładaniu na włosy właściwej ilości środka oraz wprasowywaniu go we włosy specjalnym fryzjerskim żelazkiem.

Jeśli zafascynował Cię ten temat, zobacz ponadto inne nasze serwisy www (http://www.hdlabel.pl/oferty/Etykiety-do-wag), ponieważ prezentują one podobny temat, zatem zapewne Cię zafascynują.

Ciepło powoduje, iż łuski włosa otwierają się, a keratyna przenika do środka. Po zabiegu nie wolno myć włosów przez dwie doby.

Jeśli zatem nie chcemy stosować zabiegów chemicznych oraz używać prostownic, to warto zapłacić trochę więcej, żeby posiadać gładkie proste i odżywione włosy.