Jak dużo kosztuje profesjonalne usunięcie tatuażu i jak zachodzi taki zabieg?

Tatuowanie ciała jest dzisiaj niesłychanie modne i wiele ludzi decyduje się na zrobienie tatuażu. Jednakże po kilku latach częstokroć okazuje się, że tatuaż, który dawno temu uczyniliśmy już nam się nie podoba i lepiej czulibyśmy się bez niego. Usunięcie tatuażu jest rzecz jasna realne, chociaż należy się liczyć z tym, że zabieg ten jest dosyć kosztowny.

Usuwanie tatuażu

Autor: tara hunt
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli potrzebowałbyś dowiedzieć się jak wiele kosztuje usunięcie tatuażu cena to zdołasz zapytać o to w salonach, jakie oferują tego rodzaju zabieg. Ceny zdołają naturalnie się wahać, są one zależne od konkretnych salonów, niemniej na ogół usunięcie tatuażu zaczyna się od 500 złotych. Cena jest głównie zależna od okazałości tatuażu oraz także ilości potrzebnych sesji. Niemniej wyeliminowanie nawet niewielkiego tatuażu może kosztować nawet do 3 tysięcy złotych. Zdecydowanie więc za usunięcie tatuażu zapłacimy więcej, aniżeli za jego utworzenie.

Oprócz wiedzy ile kosztuje usunięcie tatuażu wskazane jest dowiedzieć się także jakim sposobem przebiega taki zabieg. Tatuaże usuwa się laserowo, jednakże istnieje sporo metod i technologii laserowego usuwania tatuażu. Niektóre lasery usuwają tatuaż studio tatuażu szczecin razem ze skórą, tak więc pozostawiają na ciele bliznę w konturze tatuażu, inne z kolei nie pozostawiają po sobie ani śladu, bo usuwają wyłącznie sam pigment. Dlatego nim zdecydujesz się na usunięcie tatuażu dowiedz się które metody są stosowane przez konkretne salony i wybierz taką, która będzie dla Ciebie najbezpieczniejsza.

Lasery używane są teraz w wielu celach, wykorzystuje się je nie tylko do usuwania tatuaży, ale też do usuwania blizn, na przykład trądzikowych lub pooperacyjnych. Blizny pooperacyjne częstokroć wyglądają niezwykle nieestetycznie, dlatego czasami powinno zdecydować się na usuwanie blizn pooperacyjnych co pozwoli Ci cieszyć się ślicznym ciałem, zaś co z tym idzie lepszym samopoczuciem oraz znacznie wyższą pewnością siebie.