Hydrografika jako metoda, która sprawdza się idealnie

Teraz odnaleźć możemy dużo inspirujących metod, dzięki którym mamy opcję odświeżyć stare przedmioty. Technika bazująca na używaniu wody bazuje na nakładaniu wybranego wzoru na powierzchnię danego elementu.

waterdesign

Jej początkowe etapy: doskonałe przygotowanie powierzchni do malowania i odpowiednie lakierowanie lakierem podkładowym. Następnie stosuje się odpowiednio dobraną oraz odbywa się cały proces nałożenia hydrografiki.

Zasady odpowiedniego stosowania hydrografiki

Kolejną czynnością jest zabezpieczenie powierzchni lakierem bezbarwnym i finalne polerowanie elementu. Określony obraz przenosi się na właściwie każdą powierzchnię wykazującą odporność na wodę. Może to być tak metal, plastik, drewno, jak i wyroby ceramiczne. Wśród dostępnych teraz na rynku wzorów można wyszukać cały wachlarz niezwykle zróżnicowanych oraz atrakcyjnych propozycji. Proponowane przez producenta desenie mogą przywodzić na myśl także granit oraz marmur.

Druk wodny cieszy się nieprzerwanie wzrastającą popularnością

Druk wodny zalicza się do metod, przy stosowaniu jakich można nałożyć nadruk firmy Tritex – (druk sublimacyjny łódź) na rzeczy tak płaskie, jak i te o nieregularnych kształtach. Ogromne znaczenie ma to w przypadku przedmiotów metalowych czy drewnianych, które mają być tego rodzaju nadrukiem pokryte. Ponadto zabezpieczenia powierzchni są porównywane do ochrony, którą gwarantują przedmiotom powierzchnie lakierowane. Jest to niesamowicie cenione przez wymagających wysokiej jakości klientów.

Hydrografika jako metoda nanoszenia nadruku – propozycje

Hydrografika stanowi złożony proces fizyczno-chemiczny z użyciem wody (strona). Dzięki tej technice jest szansa na nanoszenie nadruku też na przedmioty w trójwymiarze. Jest jedną z niezwykle rewelacyjnych czy niejednokrotnie sprawdzanych zmian, jakie tylko możemy zastosować na tak wielu różnych powierzchniach. Czyni możliwym doskonałe wykończenie oraz pokrywanie w całości także niedostępnych miejsc. Szczególnie istotne jest to w przypadku nakładania wzoru tą techniką w rogach czy w niezbyt dużych szczelinach.