Idealne na grilla – sprawdź, jakie akcesoria powinieneś posiadać, gdy organizujesz imprezę w plenerze

Wszyscy wiemy, że latem, w szczególności, nadchodzi czas robienia grillowanych posiłków. Grill jest dla nas najważniejszą atrakcją, bo to świetny sposób na spędzenie wspólnego wieczoru. Z tego też powodu szukamy jakiś fajnych opcji związanych z podaniem jedzenia. Niestety nie mamy za wiele czasu, by coś wyjątkowego przygotować.

Continue reading “Idealne na grilla – sprawdź, jakie akcesoria powinieneś posiadać, gdy organizujesz imprezę w plenerze” »

Jakiego rodzaju garnki oraz gadżety najkorzystniej jest zakupić do swojej kuchni?

Jeszcze całkiem niedawno wybór akcesoriów kuchennych był w Polsce w zasadzie niewielki. Aktualnie istotnie się to zmieniło. Do wyboru mamy nie tylko tradycyjne garnki z emalii, ale również z ceramiki, żaroodporne, aluminiowe. Tyczy się to także patelni. Jakie więc wybrać? Pośród ceramicznych garnków i foremek do wypieków na uwagę zasługuje firma Emile Henry. Emile Henry jest marką francuskiego pochodzenia.

Continue reading “Jakiego rodzaju garnki oraz gadżety najkorzystniej jest zakupić do swojej kuchni?” »

Jaki grill będzie najlepszy?

Gdy przychodzą cieplejsze dni zaczynamy się zastanawiać, co zrobimy podczas ciepłych dni. Często myślimy o tym, że wybierzemy się do znajomych na grilla, a bywa, że myślimy też o tym, że dobrze byłoby gdybyśmy my też mogli zaprosić znajomych do siebie na grilla. Jeżeli nie mamy grilla będziemy musieli jakiś kupić. Wtedy zaczynamy się zastanawiać, którego grill wybrać, czy sensowniejszy będzie grill gazowy czy węglowy?

Continue reading “Jaki grill będzie najlepszy?” »