Gdzie można zobaczyć na żywo koniki polskie i czym jeszcze kuszą Mazury?

Planując wakacje, powinniśmy wziąć pod uwagę Polskę. Posiadamy wiele pięknych obszarów, jakie możemy odwiedzić. Mogą to być Tatry albo morze. Możemy także pojechać nad nasze jeziora.

Pamiętać należy o jakimkolwiek wygodnym hotelu, jaki będzie posiadał wszystko to, co w nim pragniemy mieć.
Możemy wyjechać na Mazury. Jest to Kraina Wielkich Jezior Mazurskich. To w tamtym miejscu jest największe jezioro w Polsce. Są to Śniardwy. Posiadają one powierzchnię 113,8km2. To miejsce, oprócz wspaniałych krajobrazów, ma także bardzo dużo miejsc, które zapisały się na kartach polskiej historii. Trzeba tu powiedzieć o terenach Grunwaldu i Wilczym Szańcu, czyli kwaterze Hitlera, która mieści się w środku lasu. Na Mazurach można znaleźć także piramidę. Jest ona wzorowana na egipskich piramidach i ma ona wysokość prawie 16 m. Dla co poniektórych piramida ta ma właściwości medyczne, inni sądzą, że w jej wnętrzu występują znaczne zakłócenia magnetycznego pola.

Te ciekawe posty posiadają swą kontynuację. Masz ochotę ją poznać? Więc idź do serwisu (http://www.naturalhotel.pl/restauracja-na-wyspie) i tam rozkoszuj się frapującymi wątkami.

W miejscowości Gołdap na Mazurach ma miejsce Międzynarodowy Konkurs Krzyku. Aby brać udział w tym konkursie, ludzie przyjeżdżają nie jedynie z naszego kraju, lecz także cudzoziemcy. W konkursie tym trzeba przez pięć sekund krzyczeć do szczególnego urządzenia.

gust
komputery w sieci

Źródło: http://www.flickr.com
świnka skarbonka

Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com

To na Mazurach jest wieś, która została nazwana bocianią wsią. To w tamtym miejscu przylatuje prawie sto bocianów. Można zobaczyć je z niedalekiej odległości korzystając z platformy widokowej w Żywkowie. Tu jest Ośrodek Hodowli Żubrów. Ogromną atrakcją jest dla odwiedzających możliwość oglądania żubrów z widokowej platformy w czasie karmienia. Można także w tamtym miejscu zobaczyć tarpany, jakie w przeszłości zamieszkiwały obszary leśne w Europie. Dziś można jeszcze spotkać potomków tych koni.

Najlepiej wykonać to na półwyspie Popielińskim. Tam żyją w naturalnych warunkach cztery tabuny koników polskich. W tym obszarze można by nająć wygodne pensjonaty, które przeważnie są położone w cichej okolicy.