Galerie handlowe Małopolski

Dla obywatela południowej Polski, który chce porobić duże zakupy w jakościowych punktach sprzedaży, kraków staje się oczywistym wyborem.

Gród królów nęci obfitością galerii handlowych i marketów, z łatwością zaspokajając potrzeby lokalnych i okolicznych konsumentów. To doskonałe miejsce na zakupy, nieważne czy jedziemy samochodem, pociągiem czy autobusem.

witryna sklepowa

Autor: Viktor & Rolf
Źródło: Viktor & Rolf

Najokazalsza to postawiona 6 lat temu Galeria Krakowska. Położona jest ona w samym centrum miasta, na miejscu nieistniejącego dworca PKS. Przestronne powierzchnie sklepowe i usługowe są zintegrowane z stacją PKP, co jest użytecznym rozwiązaniem dla klientów spoza miasta. Galeria Krakowska oferuje prawie trzy setki punktów sprzedaży, w tym butiki najsłynniejszych firm, spełniając w zasadzie każdą zachciankę klienta.

Dla przybywających samochodem, komfortowe jest inne. Mowa tu o galerii M1. Ulokowana nieco na uboczu, ma obszerną liczbę sklepów i punktów usługowych. Wygodnie do niej dojechać od strony Zakopanego i Katowic.

Autentycznie nowy  sklep Big Star

Autor: Big Star
Źródło: Big Star

W pobliżu znajduje się również centrum handlowe Kraków Plaza.

Jeśli masz zamiar dowiedzieć się więcej na ten temat, to wejdź na naszą nową witrynę i dowiedz się również (https://www.daikin.pl/pl_pl/grupy-produktow/komercyjne-rozwiazania-chlodnicze.html) czegoś interesującego o tym poście.

Spośród reszty wyróżnia ją posiadanie w sobie dużego centrum filmowego Cinema City. Na południu Krakowa zaś jest położona modna Bonarka City Center. Jeszcze dalej w kierunku gór natrafimy na Galerię Handlową Solvay, zawierającą m.in. elektromarket Media Markt. Dla mieszkających na południowy zachód od Krakowa polecam galerię Skawina. Ma ona może bardziej skromną ofertę, ale za to wydaje się bardziej kameralna, mniej tłoczna i nie wymaga przebijania się przez codziennie zakorkowane wloty do miasta wojewódzkiego.

Źródło: King-square