Domy drewniane – z jakiego powodu cechują się teraz tak dużą popularnością

…i o czym w pierwszej kolejności trzeba pamiętać, kiedy ma się w planach wybudowanie takiej nieruchomości?
domy z drewna kiedyś były w Polsce w sumie powszechne. Dlaczego? Budowało się je dość błyskawicznie, łatwo oraz co najważniejsze – nie było jakichkolwiek kłopotów z dostępnością drewna.

Continue reading “Domy drewniane – z jakiego powodu cechują się teraz tak dużą popularnością” »

Zwalczanie spuszczela powinno być dokładnie przeanalizowane

Czy wiemy co wykorzystać do walki z insektami w drewnie?

Chociaż drewno wydaje się mocne oraz nie do zepsucia, bez wykorzystania sporej siły, to jednakże musimy wspomnieć, że okazuje się być ono wystawione na działanie ze strony różnego rodzaju insektów. Zaglądają one w głąb drewna, a potem od wewnątrz je jedzą, powodując że produkt wykonany z takiego drewna zrobi się znacznie bardziej delikatny, a wtenczas mało trzeba, żeby doszło do jego połamania.

Continue reading “Zwalczanie spuszczela powinno być dokładnie przeanalizowane” »

Urządzasz kuchnię? Warto jest dowiedzieć się, które meble są nam niezbędne

Jeżeli uwielbiasz pichcenie, z pewnością zastanawiasz się nad najlepszym wystrojem swojej kuchni. Najlepiej posiadać dużą przestrzeń do dyspozycji, w której odnajdziesz miejsce i na duży blat do przygotowywania potraw dla swoich najbliższych, jak i szafki na wszelkie klamoty, o które w kuchni nietrudno.Nim udasz się na zakupy, musisz dowiedzieć się, które meble są ci bezwzględnie potrzebne, aby to pomieszczenie było nie tylko ładne, ale i funkcjonalne.

Continue reading “Urządzasz kuchnię? Warto jest dowiedzieć się, które meble są nam niezbędne” »

Kiedy postawić na wytrzymałe drzwi do domu?

Drzwi w naszych wnętrzach powinny nie tylko harmonizować ze stylem pomieszczenia, ale przede wszystkim być funkcjonalne. Jak wybrać najlepszy model?
Istotne jest skrupulatne wymierzenie otworu drzwiowego oraz wybór odpowiedniej szerokości skrzydła. Standardowe drzwi zakupimy w kilku rozmiarach: 60, 70, 80, 90 i 100 cm.

Continue reading “Kiedy postawić na wytrzymałe drzwi do domu?” »