Dobry sposób na dodanie oszczędności w firmie

Nie musisz być orłem biznesu, ażeby trochę o prowadzeniu firm wiedzieć. Rozumiesz np. co znaczy abstrakt „IT”. Tak, skrót, nie idzie tu wszakże o angielski wyraz tłumaczony jako „to”.

crowdfunding

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Człon „it” to abstrakt od „Internet Technologies”, czyli „technologie internetowe”.

Pasjonuje Cię opisywana sprawa? Jeżeli tak, to poza tym zobacz link na witrynie (http://www.progresdisplays.pl/potykacze-i-stojaki), która także przedstawia takiego typu materiały. To z pewnością zwróci Twoją uwagę.

/J]

W tej branży wiele określeń jest zapożyczonych z języka angielskiego. Często wygodniejsze jest używanie długich przetłumaczonych równoważników. Tak akurat jest w wypadku zjawiska outsourcing it, które znaczy po zwyczajnie czerpanie z usług zewnętrznych firm do wykonywania różnorodnych zadań. To tak, jakbyśmy do cały czas cieknących kranów wielokrotnie angażowali hydraulika miast uczyć się fachu, nabywać narzędzia, zdobywać wprawę. Tak zwany outsourcing it outsourcing it jest po prostu tańszą drogą do osiągnięcia tego samego zamiaru. Musimy pamiętać, że utrzymanie miejsca pracy dla własnego informatyka wielokrotnie byłoby dla naszej osoby w większej cenie. Samo określenie outsourcing it może dotyczyć naturalnie wszystkich różnych branż.

Co zatem mogłoby wchodzić w skład czynności, dla których firma korzysta z outsourcingu it? Otóż bardzo wiele przedmiotów, a do wielu z nich niezbędny jest analityk it – poznaj więcej. Jest on niejako architektem na budowie. Uzyskuje informacje od Interesanta czego ten potrzebuje, początkowo uzgadnia różne szczegóły takiego projektu, by w przyszłości przekazać kwestię do swego zespołu.

Taki analityk it musi w pewnej mierze zaprojektować przyszłe wyjście komputerowe, zanim te zostaną oddane do odpowiedniej budowy.

Kliknij śmiało ten link i użyj serwisu, aby przeczytać więcej wiadomości na opisywany tutaj temat – one też Cię zaciekawią.

Analityk it funkcjonuje na rozdziale od pomysłu, do zrobienia.