Czym reiki i w jaki sposób może ono nam umożliwić pomoc w różnych problemach życiowych?

W ostatnim czasie coraz częściej napotykamy na słowo Reiki, nie zawsze jednakże wiemy, co ono właściwie oznacza. Ta w zasadzie nienowa metoda uzdrawiania mocą cieszy się ostatnio całkiem dużą popularnością wśród ludzi, którzy kochają stan zupełnego oczyszczenia duszy i ciała. Ale na czym konkretnie zasadza się cały koncept?

muzyka - image

Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com
Reiki to alternatywna metoda leczenia wyłącznie poprzez energię płynącą przez dotyk. We współczesnych czasach cieszy się ona coraz większą popularnością powodzeniem – nie tylko w takich aglomeracjach jak Warszawa, lecz również w małych miastach, jak Cieszyn – i jest często używana przez ludzi cierpiących na przeróżne bóle i choroby – sprawdź: tarot w Cieszynie.

Sprawdź autorskie www (http://www.krainazabawek24.pl/category/samochody-kolejki-pojazdy). Tam prezentujemy wyłącznie najlepsze rzeczy. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, to z przyjemnością służymy pomocą.

Można nawet twierdzić, że każda dzisiejsza wróżka proponuje sługi tego rodzaju. Kuracje te zostały też użyte przez niektóre szpitale na świecie jako uzupełniająca terapia, której celem jest poprawienie samopoczucia pacjentów. Zasada

ogląd - muzyka

Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com
reiki polega na uniwersalnej myśli, że za wszystko na tym świecie odpowiedzialność ponosi harmonia. Jeśli zatem coś nam dolega lub jesteśmy chorzy, oznacza to, że nasza wewnętrzna harmonia została naruszona. Cały proces polega na magazynowaniu białej energii w osobie uzdrawiającej. Później wróżka lub uzdrowiciel kładzie ręce na bolącym lub chorym miejscu i przekazuje swoją energię pacjentowi – wróżby przez Skype’a.

Reiki działa dzisiaj jako pseudonauka i jest zaprzeczany zarówno przez naukę, jak i Kościół Katolicki. Wszystkie pozytywne przypadki leczenia, w których ulgę przyniosło reiki przypisywane są efektowi placebo. Osoby, które spróbowały reiki są jednakże jednogłośne – efekt jest nieziemski i warto go wypróbować.