Czy istnieje na odległość? Czy jest do spełnienia czy to jedynie marzenie? Co o tym sądzić?

Wiele osób żyje zupełnie samotnie. Niektórzy powiedzą w tym momencie, że to taki znak naszych czasów, ponieważ teraz bardziej modne jest życie w pojedynkę, jako singiel, natomiast zakładanie rodziny, dzieci, to raczej za dużo zamieszania. Wiadomo, wiele osób jest w stanie tak myśleć, jednocześnie zbyt dużo jest tutaj różnych czynników, by wskazać jedną najważniejszą przyczynę. Na pewno na to, że jest mniejsza ilość rodzin wpływa fakt, że funkcjonujemy w odmiennych czasach, tak samo, jak to, że mało dzieci przychodzi na świat głównie ma wpływ czynnik ekonomiczny.

Jak sobie mogą w tym stanie dawać radę samotne polki i samotni Polacy. Najprościej powiedzieć, iż do tanga trzeba dwojga, więc powinni razem zatańczyć. Zgodzimy się z tym, lecz niekiedy to nie jest takie proste. Nie wystarczy włączyć muzykę, aby nagle wszyscy zaczęli tańczyć i się zakochiwać. To tak nie zawsze działa, choć fajnie, aby tak się stało. Niekiedy poza tańcem i muzyką potrzeba czegoś jeszcze – chemii między dwojgiem ludzi. Jest to stan, dzięki któremu dwie osoby wiedzą, iż coś między nimi zaiskrzyło i możliwa jest dalsza, bardziej bliska znajomość. Czasem niestety, choć mamy dobre chęci to brakuje okazji, aby kogoś poznać, np. wyjeżdżają do pracy, do Anglii.

Często dzieje się tak, gdyż mieszkamy w niedużym mieście, mieszkamy za granicą lub po prostu nie posiadamy wielu możliwości, ażeby gdzieś wyjść i z kimś się zapoznać. Całe szczęście na ratunek przychodzi internet, a mianowicie portale randkowe, za pomocą jakich można poznać ciekawą osobę. Warto wiedzieć, że poszukiwanie partnera czy partnerki za pośrednictwem takich miejsc często kończy się sukcesem.

Kliknij ochoczo ten odnośnik – znajdziesz w tamtym miejscu tak samo zajmujące wiadomości. To ważny tekst (http://muzyka-bez-zaiks.pl/), który także jest godny uwagi.

Czemu? Otóż, nie jest to szukanie „w ciemno”. Szukasz osoby, która posiada cechy, które Ty bardzo cenisz, dzięki temu możesz uszczegółowić swoje kryteria wyboru, żeby partner, którego poszukujesz był faktycznie tym, kogo szukasz.

zakochani

Autor: nattu
Źródło: http://www.flickr.com

To jasne, iż charakter jest ważny, lecz wygląd również. Dzięki funkcji wstawiania swoich zdjęć widzisz jak partner, partnerka wygląda, więc możesz sprawdzić, czy nie tylko charakterem jest w Twoim typie, ale i w kwestii wyglądu. Jeśli te dwie kwestie są zgodne, to nie pozostaje nic innego, jak się umówić na randkę z taką osobą. Być może powstanie z tego ciekawy i trwały związek? A jeśli nie to zawsze można poszukiwać dalej, a z pewnością w końcu trafisz na właściwą osobę.