Zapomniałeś o lodzie, dlatego goście zmuszeni byli pić ciepły alkohol?

Kiedy organizujesz imprezę czy to w lokalu czy na łonie natury, na pewno wpierw obmyślasz jak będzie wszystko się prezentowało. Wynajmujesz catering, DJ-a lub tylko nagłośnienie, załatwiasz właściwe oświetlenie, zaś na koniec zapraszasz znajomych…lecz nagle wychodzi że o czymś nie pomyślałeś.

Niby wszystko było zapięte na ostatni guzik, lecz napoje są za ciepłe.
Snack pellety
Europa

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
Podobna sytuacja ma często miejsce w okresie wakacyjnym, gdy jesteśmy nad morzem, zaś gorące powietrze wzbudza pragnienie, nawet bryza nie pomaga. Dlatego już od kilku lat funkcjonują firmy, które dowożą kostki lodu.czytaj więcej wina polskie wina polskieGłównym źródłem ich zysków są kluby, restauracje, drobne gastronomie, sklepy z owocami morza i mięsne, a również mnóstwo innych. Zaopatrują również w kostki lodu imprezy okolicznościowe. Lecz mówimy tu także i przede wszystkim o sytuacjach krytycznych, gdy od zaraz musimy mieć ogromne ilości lodu. Jeśli dokładnie Tobie zdarzyła się taka sytuacja, gdy byłeś nad morzem i była Ci potrzebna dostawa kostek lodu gdynia Gdańsk lub Sopot, każde z tych miast posiada „pogotowie lodowe”, jakie działa całodobowo oraz oferuje dostarczenie zamówionej ilości lodu pod omówiony adres w czasie od 15 do 30 minut! – Lód dowożony jest w praktycznych 5 albo 10 kilogramowych workach. Choć możesz twierdzić, iż lód to tylko zamarznięta woda, lecz ta którą masz w kranie posiada w swym składzie mnóstwo dodatkowych składników, jak: sole wapnia i magnezu, chlor oraz mnóstwo innych, które sprawiają, iż kostka lodu jest mętna.

Ciekawią Cię przeróżnego rodzaju branżowe posty? Więc kliknij tutaj pizza gdynia i przeglądaj nasze nowe newsy na ten temat. Liczymy na Twoją opinię.

Woda wykorzystywana przez firmy jest parokrotnie oczyszczana, dlatego po zamrożeniu jest idealnie przezroczysta.

Zatem jeśli przydarzy Ci się ponownie podobna sytuacja i będą Ci niezbędne kostki lodu gdynia Gdańsk oraz Sopot mają swoje „pogotowie” ciągle gotowe dowieźć Ci dowolną ilość lodu – .

Tak samo jak pogotowie ratunkowe czy gazowe, firmy wytwarzające lód są permanentnie gotowe, aby dostarczyć go zapominalskim w zamówionej ilości.