Wady i zalety lamp typu angel eyes, w jakich okolicznościach ich montaż się opłaca

Każdy samochód wyposażony jest w montowane seryjnie reflektory. Inżynierowie najczęściej, bo nie jest to niestety reguła, projektują je w taki sposób, aby przy zastosowaniu dobrych żarówek odpowiednio oświetlały drogę. Oprócz tego lampy, szczególnie z przodu, są spójną częścią karoserii samochodu. Lecz niektórzy kierowcy nie są do końca zadowoleni z oświetlenia i będą eksperymentowali. Niektórzy idą z tymi eksperymentami trochę zbyt daleko, bo przykładowo montują reflektory, które są niezgodne z wymaganiami technicznymi.

samochód

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Takie pojazdy często nie przejdą obowiązkowego przeglądu, a w przypadku kontroli policyjnej kierowca może stracić dokumenty auta. Inni będą się jedynie ograniczać do montażu soczewkowych lamp z ringami, które mogą nadać pojazdowi znacznie bardziej dynamicznego, sportowego wyglądu. Lampy te popularnie nazywane angel eyes są dość popularne wśród miłośników tuningi, oferowane są do wielu modeli pojazdów, w tym również starszych sprzed kilkunastu lat.

Na naszym rynku swoje produkty proponuje kilka firm sprzedających vectra angel eyes – sprawdź Vectra angel eyes.

Czy fascynuje Cię ta tematyka? Jeżeli tak to, przejrzyj witrynę, a znajdziesz w tamtym miejscu dużo bezkonkurencyjnych danych, które pochłoną Cię zupełnie.

Lampy te mają swoich dużych zwolenników, ale też co pewien czas będą się pojawiać jakieś gorsze opinie na ich temat. Z pewnością wszystkie dostępne w naszych sklepach prelude angel eyes mają homologację europejską, więc da się je legalnie zakładać w swoich samochodach, bez niebezpieczeństwa,

samochód

Autor: bertknot
Źródło: http://www.flickr.com

że w przypadku kontroli policyjnej będą jakieś problemy z tego tytułu – więcej informacji. Lampy te działają na typowe żarówki drogowe (drogi transportowe) i nie będą wymagać żadnych dodatkowych zabiegów czy też przyłączania jakiś układów.

W zasadzie ich zamontowanie ogranicza się do wyjęcia starych reflektorów, przykręcenia nowych i podłączenia przewodów zasilania. O ile pod kątem użyteczności i samego świecenia opinie kierowców są różne, o tyle niezaprzeczalnym ich plusem będzie wygląd. Świecące nocą pierścienie każdemu samochodowi nadadzą drapieżnego charakteru, jeżeli dodatkowo wraz z zamianą lamp będą szły inne prace tuningowe, to można będzie uzyskać naprawdę ciekawą stylistykę.