W jaki sposób wygląda gra w paintball laserowy? Co powinno się wiedzieć o potyczkach paintball’owych?

gra swymi zasadami przypomina paintball, stąd też czasem stosowana jest nazwa laserowy paintball.

Jeżeli idzie o paintball laserowy Gdańsk, na początku każdy gracz odbiera bezproblemową do dopasowania kamizelkę wraz z bronią. Broń będzie względnie lekka a co najistotniejsze nie strzela bolesnymi czy brudzącymi kulkami jak w tradycyjnym paintballu, ale wiązką światła, która po trafieniu w przeciwnika odejmuje mu jedynie wirtualne punkty życia. Skutkiem tego gra ta doskonale nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla maluchów. Każda z kamizelek posiada system czujników, które w toku gry zbierają wszelkie informacje na temat trafień. Zarówno po skończeniu gry jak też w czasie rzeczywistym można szczegółowo prześledzić kto oraz kogo ile razy trafił na monitorach zainstalowanych w barze. W jednym czasie na estradzie może uczestniczyć w grze co najwyżej 20 osób.

domek

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
scenariusz

Autor: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com
Gra ma miejsce na specjalnie przygotowanej, ogromnie dużej i co najważniejsze bezpiecznej arenie, tworzącej system labiryntowych przejść, gdzie w zagadkowym półmroku, wśród tworzących niepowtarzalny klimat beczułek, krat, układów rur, łańcuchów, zaworów i pieców zawodnicy mogą oddać się pełnej przygód grze. Co więcej klimat rodem z gier komputerowych pobudza nadzwyczajne oświetlenie, ledy, stroboskopy jak też inne zjawiska wizualne, których szczególny charakter podkreśla unoszący się dyskretnie dym.

Ogółu dopełnia odpowiednio dobrana muzyka dopomagająca w czajeniu się.

Czy chciałbyś poznać bardziej temat opisany w naszym artykule? Jeśli się z tym zgadzasz, to czytaj pod adresem (http://rego-bis.pl/) następne ciekawe treści.

Kiedy gra się kończy, każdy z graczy dostaje swoją kartę informującą o liczbie a także jakości wszystkich trafień. To gra kapitalna na wieczór kawalerski Gdynia.