Wykorzystanie VoIP w fabrykach – dobry pomysł czy fanaberia?

Od jakiegoś czasu coraz większą popularnością, szczególnie w przedsiębiorstwach, które często kontaktują się z klientami cieszą się telefony wykorzystujące technologię VoIP. To skrót znaczący tyle co „Voice over Internet Protocol”. Technologia tego typu daje możliwość takiego przekształcenia sygnału mowy, aby można było go przesyłać za pomocą internetu.

Continue reading “Wykorzystanie VoIP w fabrykach – dobry pomysł czy fanaberia?” »

Telefon VoIP – nowoczesne rozwiązanie po które coraz chętniej sięgają przedsiębiorstwa

Przyszło nam żyć w świecie, w którym rozmowa na dystans jest wymogiem. Od 1876 roku, kiedy to Aleksander Bell wymyślił pierwszy aparat telefoniczny, upłynęło sporo czasu, a my – ludzie, zdążyliśmy znacznie rozwinąć pierwotną technologię „dzwonienia”. Jedną z nowszych (a także tańszych) metod jest telefonia IP jednak korzystają z niej tylko nieliczni, a większość z nas nawet nie wie o takiej możliwości.

Continue reading “Telefon VoIP – nowoczesne rozwiązanie po które coraz chętniej sięgają przedsiębiorstwa” »

Jakie technologie telekomunikacje należy wdrożyć w firmie?

Zastosowanie przez nas rozmaitych narzędzi informatycznych jest współcześnie znaczne. Wprowadzanie dzisiejszych informatycznych rozwiązań w znaczny sposób ułatwia naszą pracę, na czym nade wszystko nam zależy. Potencjał w nich ukryty jest ogromny, w związku z tym powinniśmy go w pełni wyczerpać.

Continue reading “Jakie technologie telekomunikacje należy wdrożyć w firmie?” »

Interesująca alternatywa dla popularnej telefonii

Obecnie duże ilości trudności z kwestiami biznesowymi są w stanie pomóc rozwiązać dobre centrale telefoniczne, dzięki którym firma potrafi zaoszczędzić bezcenny czas oraz czasami ogromne sumy pieniędzy. Kancelaria prawnicza, gabinet dentystyczny czy prywatne przedsiębiorstwo – centrale telefoniczne mogą czasami przydać się wszędzie. Nie jest teraz banalnie opłacalnie inwestować pieniądze w takie centrale. Ilość nowych rozwiązań komunikacyjnych oraz wielkość branży zajmującej się rozmaitymi usługami VOIP, może spowodować ostry ból głowy.

Continue reading “Interesująca alternatywa dla popularnej telefonii” »