W jaki sposób wziąć się za organizowanie wesela

Przyjęcie weselne jak i ślub to wydarzenia, które potrzebują wieloletniego planowania. Najczęściej okazję tą planujemy uczcić w gronie naszych najbliższych, zatem też musimy być przygotowani na duże wydatki. W jaki sposób wziąć się za organizowanie weselnej imprezy, by o wszystkim pamiętać i nie stracić przy tym zbyt dużo pieniędzy?

Continue reading “W jaki sposób wziąć się za organizowanie wesela” »

Wybieramy salę na wesele – dobre rady

Zabierając się do zorganizowania przyjęcia weselnego, zaraz po wyborze narzeczonego/narzeczonej musimy podjąć decyzję , w którym miejscu odbędzie się wesele. W tym króciutkim poradniku postaramy się zebrać i opisać najistotniejsze kwestie, na które dobrze jest zwrócić uwagę wybierając salę na wesele. Oczywiście niełatwo będzie znaleźć lokal idealny, to znaczy realizujący wszystkie opisane kryteria. Samodzielnie już będziecie zmuszeni podjąć decyzję, jakie kwestie są dla was najistotniejsze.

Continue reading “Wybieramy salę na wesele – dobre rady” »

Podarunki z adrenaliną

Więzi z najbliższymi osobami musimy w odpowiedni sposób pielęgnować. Żadna przyjaźń, nawet ta najpiękniejsza, nie wytrzyma na przestrzeni czasu, jeżeli obie strony w równym stopniu nie zechcą podkładać do tego płonącego ognia. Trzeba poświęcać naszym ukochanym mnóstwo uwagi, interesować się ich problemami, jak również, od czasu do czasu, dopieszczać. Bardzo przyjemnym zwyczajem jest obdarowywanie się prezentami. Mogą to być naprawdę jedynie drobiazgi, które jednak wyraźnie wskazują na nasze wielki uczucie.

Continue reading “Podarunki z adrenaliną” »

Fotografie z ceremonii ślubnej!

Gdy podejmujemy decyzję o tym, by wziąć ślub często powinniśmy również pamiętać o tym, że trzeba zrobić imprezę weselną. Ale niektóre osoby decydują się na obiad dla najbliższych im osób. Nie robią wielkiego wesela, bo wolą wydać pieniądze na coś całkiem innego. Ale na ślubie i tak konieczny będzie fotograf ślubny. Cudowne zdjęcia z tak istotnego dnia okażą się niezbędne.

Continue reading “Fotografie z ceremonii ślubnej!” »

Realizacja ślubnych sesji fotograficznych

Już dawno temu przyjęło się, że dzień zawarcia małżeństwa i uroczystości z tym się wiążące uwieczniane są na fotografiach, a niejednokrotnie również na nagraniach wideo. Zdjęcia z okazji ślubu są bowiem dobrą pamiątką, do której wraca się po dłuższym czasie. Całkiem długą tradycję ma również organizowanie specjalnych sesji fotograficznych, gdzie uczestniczą młode pary. Sesja tego typu zawsze odbywa się w odmiennym dniu niż zawarcie małżeństwa, najczęściej krótko po uroczystości.

Continue reading “Realizacja ślubnych sesji fotograficznych” »

Wesele – jak urządzić je szybko oraz bezstresowo? O czym bezwzględnie powinniśmy pomyśleć, co szybko załatwić?

Organizowanie ślubu i wesela to niestety dosyć spore wyzwanie, które zajmuje na ogół wiele czasu i nad jakim trzeba się wiele namęczyć. Wielokrotnie bierzemy się więc za to już ileś miesięcy wcześniej. Należy się także liczyć z tym, iż będzie to niemały wydatek. Pojawi się niejeden dylemat i z tym także będziemy musieli sobie poradzić. Jakich np.? Chociażby wybranie sali weselnej.

Continue reading “Wesele – jak urządzić je szybko oraz bezstresowo? O czym bezwzględnie powinniśmy pomyśleć, co szybko załatwić?” »

Wybór fotografa ślubnego na sesję, ślub i uroczystości weselne – na co należy zwrócić uwagę?

Przygotowania do ślubu są nie wyłącznie czasochłonne, ale też ogromnie stresujące. W tym ważkim dla nas dniu naturalnie pragniemy, aby wszystko przebiegało dobrze z planem, aby dzień ten był fenomenalny i byśmy mieli co wspominać przez całe nasze życie. Jednocześnie zależy nam na tym, aby nasi Goście też dobrze się bawili.

Continue reading “Wybór fotografa ślubnego na sesję, ślub i uroczystości weselne – na co należy zwrócić uwagę?” »

Zakupienie cateringu na ślub to fajny pomysł na oszczędność czasu

Jedzenie to niemal w każdym przypadku duża przyjemność, nieraz nie wiadomo jednak gdzie najlepiej zjeść. Obecnie modne jest jedzenie w mnóstwa różnych miejscach, jakie to bywają o wiele tańsze od typowych knajp. Zamiast wyprawiać się do restauracji przeważnie organizuje się przeróżne rodzaje cateringu. Catering może być tutaj raczej niedrogą alternatywą dla tradycyjnego jedzenia w luksusowej restauracji, jaka zazwyczaj może być dość kosztowna. Co jednak takiego może oferować dobry jak również przetestowany catering? Pozwala on odpowiednio dopasować rozliczne wymagania nabywców pod to, co każdy chce zjeść.

Continue reading “Zakupienie cateringu na ślub to fajny pomysł na oszczędność czasu” »

Tort ślubny – czym powinno kierować się w czasie jego wybierania?

Tort ślubny to niezmiernie istotny fragment całego wesela. W czasie jego wyboru z pewnością trzeba zwrócić uwagę na dwie najistotniejsze rzeczy – jego smak i image. Właściwym pomysłem jest umówienie się na degustację paru rozlicznych tortów, dzięki czemu łatwiej wybierzemy ten, jaki będzie nam odpowiadać. Wybranie smaku tortu bez degustacji może okazać się błędem, bowiem nawet jeżeli zdecydujemy się na tort czekoladowy lub waniliowy może się okazać, iż będzie on bez smaku, zbyt słodki lub za gorzki. Właśnie dlatego degustacja tortu ślubnego jest tak ważna. Dzięki temu odnajdziemy smak, jaki najbardziej będzie nam podobać się.

Continue reading “Tort ślubny – czym powinno kierować się w czasie jego wybierania?” »

Wyślij rodzinie zaproszenie weselne

Dziś wróciła forma zapraszania w na papierze. To rzeczywiście genialna tradycja. Miło jest dostać śliczne papierowe zaproszenie. Jest to sposób wyrażania szczerej chęci, by ktoś pojawił się na organizowanym przez nas przyjęciu. Takie zaproszenia urodzinowe bardzo często małe dzieciaki tworzą samodzielnie, ale też tego typu zaproszenia są najczęściej kupowane na 18 urodziny. Bo z okazji tej daty wszystko powinno posiadać rozmach. Dlatego można znaleźć bardzo różne zaproszenia. Takie, które chętnie wręczymy rodzinie, ale też takie, które rozbawią kolegów i koleżanki.

Continue reading “Wyślij rodzinie zaproszenie weselne” »

Nie masz planu na randkę? Zabierz towarzyszkę do palarni kawy do województwa dolnośląskiego, a będzie uradowana

Twoja małżonka jest miłośniczką kawy, a Ty nie wiesz gdzie tym razem wziąć ją na schadzkę? Już dziś pomożemy Ci rozproszyć wszystkie obiekcje i odnaleźć miejsce, które może ją zdumieć.

Continue reading “Nie masz planu na randkę? Zabierz towarzyszkę do palarni kawy do województwa dolnośląskiego, a będzie uradowana” »

W jaki sposób zorganizować eleganckie przyjęcie, by zaskoczyć wszystkich sproszonych gości?

Posiadając wiedzę w tym temacie, spotkania z wynajętym organizatorem przyjęcia zajmą zdecydowanie mniej czasu, gdyż nie będzie potrzeby wszystkiego wyjaśniać. Choć oczywiście profesjonalne firmy zajmujące się organizowaniem przyjęć są do tego dobrze przygotowane. Zawsze służą fachową radą i udzielają niezbędnej pomocy przy organizowaniu przyjęcia.

Continue reading “W jaki sposób zorganizować eleganckie przyjęcie, by zaskoczyć wszystkich sproszonych gości?” »