Reklama outdoorowa – rodzaje i nośniki tego typu reklamy

Nośniki reklamy zewnętrznej to m.in. systemowe powierzchnie reklamowe o przeróżnych rozmiarach, panele naścienne, kolumny reklamowe, citylighty, itd.. Nośniki reklamy outdoorowej dzieli ze względu na rozmiar jak też rodzaj oferowanej powierzchni. W Polsce dużą wziętością cieszą się billboardy o formatach 6×3 m.

bilboard

Autor: David
Źródło: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach istnieje wiele nośników reklamy outdoorowej, dzięki którym możemy dotrzeć do nabywcy. Formy reklamy outdoorowej powinny być dostosowane do punktu w którym umieszczona jest reklama w taki sposób, żeby była ona w największym stopniu przystępną oraz widoczną. Nośniki reklamy outdoorowej, które spełniać będą w pełni powyższe założenia to billboardy i tablice Ledowe.

Reklama typu outdoor w tychże odmianach doceniana jest za wysoką ilość jej odbiorców, która wynika z lokalizacji tablic LED i billboardów w punktach użyteczności publicznej, to jest ośrodkach sprzedażowych i instytucjach. Nie bez znaczenia jest także dobra widzialność owej formy reklamy, praktycznie o każdej porze i z całkiem znacznej odległości. Nie wszystkie nośniki reklamy (http://foliograf.pl/) zewnętrznej przynoszą wielką wolność w doborze treści oraz metody przesyłania treści reklamowych.

Najogromniejsze efekty rzecz jasna zapewnia cała sieć takich reklam, porozstawianych w jak najbardziej ruchliwych punktach. W jaki sposób wyszukać wykonawcę reklamy typu outdoor w swoim mieście? Nic trudnego, starczy wbić w wyszukiwarkę wyrażenie: billboard Łódź, a otrzymamy około 162 000 wyników!

O ile baner będzie fachowo zrealizowany, nie ma konieczności dodatkowego laminowania go w celu ochrony przed wilgotnością lub też promieniowaniem UVA. Przedsiębiorstwa realizujące opisywane tablice udzielają na nie gwarancji do 5 lat. Takie firmy częstokroć nie tylko wykonują tablice reklamowe, lecz na wybranym miejscu dokonują montażu i wykończenia banerów (rękawy, spawanie, oczkowanie). Dla zaciekawionych ofertą: .

bilboard

Autor: Jen
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli nie posiadamy swojego projektu na baner reklamowy, możemy skorzystać z pomysłów firmy realizującej reklamę. Tablice reklamowe oraz billboardy to doskonały sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, firmom reklamowym bowiem zależy na ciekawym miejscu. Estetycznie zrealizowane tablice mogą ozdobić przestrzeń miejską, czasem przesłonić pewne nieinteresujące miejsca.