Monitor z oświetleniem LED to fenomenalne miejsce na reklamę artykułów czy też usług

Reklama na telebimie z lampami LED to zaawansowana, funkcjonalna i skuteczna reklama, jaka przenika do wielkiej liczby osób. Oświetlenie LED jest energooszczędne, dzięki temu jest to również tania forma reklamy firm, instytucji czy działań promocyjnych, kampanii czy też gminnych. A także jest możliwość efektywnie reklamować przeróżne artykuły czy też usługi.

ekran led

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media

Telebim Sosnowiec CH Plejada jest postawiony przy ruchliwej ulicy, gdzie każdego dnia przejeżdża dużo pojazdów. Poza tym jest umieszczony przy Centrum Handlowym C.H. Plejada, gdzie mieszczą się markowe sklepy, a także supermarket Carrefour. Zatem także jest każdego dnia ogromna rotacja osób, którzy przychodząc do tego centrum, mogą dojrzeć tą reklamę. Telebim jest zauważalny z parkingu Centrum Handlowego, wobec tego zauważają go tak jak kierowcy jak i konsumenci tego Centrum. Dzięki lampom LED reklama jest widoczna z wielkiej odległości, a też pełną dobę. Telebim Sosnowiec CH Plejada oferuje energooszczędne oświetlenie, jakie oferuje długą trwałość. Dzięki czemu marketing (radio w sklepie) zamieszczony na ekranie nie jest ogromnie drogą inwestycją. Skwer Kościuszki to jedno z ulubionych miejsc do chodzenia dla turystów i mieszkańców. Dlatego to zachwycające miejsce na Telebim Gdynia Skwer Kościuszki.

reklama w gdyni

Autor: Maya-Anaïs Yataghène
Źródło: http://www.flickr.com

Reklamę w tym punkcie ujrzy każdy kto jest w tym miejscu na spacerze, ale również jest to miejsce, gdzie odbywają się festyny czy też występy. Monitor z oświetleniem LED jest dostrzegalny z dużej odległości, przy skrzyżowaniu kluczowych ulic w głównym punkcie Śródmieścia. Telebim Gdynia Skwer Kościuszki to najlepsze zatem miejsce na marketing – przeczytaj również. Oświetlenie LED nie jedynie jest energooszczędne, lecz też oferuje dużą żywotność. Reklama (sprawdź tutaj produkcja naklejek) na telebimie w tym punkcie przede wszystkim przyciąga spojrzenie, w związku z tym to kapitalne miejsce na reklamę wyrobów czy usług, a również wszelkich działań czy też ogłoszeń.