Dostęp do dobrej muzy jest niemalże nieograniczony

Zapewne wszyscy miłośnicy muzyki są wyczuleni nie tylko na dźwięki, ale oczywiście także na obraz. Czyli jeżeli ktoś na ten przykład uwielbia Ich Troje albo GusGus, chce również obejrzeć sobie koncert – najlepiej ten na żywo, ale trudno nie zauważyć, że najczęściej takowa możliwość nie istnieje.

Koncert

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Świetnie, iż stosunkowo łatwo o to by choćby muzyka klasyczna i opera koncerty na dvd/blu-ray wreszcie zostały akurat przez nas bezproblemowo obejrzane. Chociażby dlatego, że od 2005 roku działa w Internecie Youtube, obecnie to usługa w koszyku firmy Google…

Fajnie, że w zupełności bez opłat melomani mogą popatrzeć na metal koncerty na dvd/blu-ray, itp (kupuj ulubioną muzykę w najlepszej jakości: metal na płytach). To fajnie, że bardzo często typowy meloman nareszcie może wczuć się w niezwykły klimat ubiegłych lat. Wiadoma sprawa: i tak bardzo trudno poczuć tak niezwykły klimat jak na żywo, lecz trzeba polubić to co się ma, innego wyjścia w sumie nie ma. Trudno tak naprawdę myśleć, iż na naszym świecie istnieje jakakolwiek sprawiedliwość. Byłoby świetnie gdybyśmy co tydzień jeździli na koncerty, lecz to raczej niemożliwe.

Youtube to dobry serwis internetowy, niesamowita biblioteka wszelakich utworów, perełek o których pewnie nie usłyszelibyśmy, lecz jakby nie patrzeć rock bądź muzyka filmowa koncerty na dvd/blu-ray to sporo fajniejsza alternatywa. Doceńmy takową, a pewnie jeżeli mamy nieco bardziej wysublimowane narządy wzroku i słuchu, w żadnym razie nie będziemy żałowali zrobionego zakupu (przeżyj to na nowo kiedy trylko zechcesz!: kabaret i musical dvd/blu-ray). A to jasne, że DVD bądź Blu-Ray są formatami, które oferują dużo większe wrażenia, to oczywistość. Starajmy się docenić głębsze wrażenia, ponieważ dają one niemało.

Wiadomo, jest pewna wada: oferty takie jak kabaret i musical koncerty na dvd/blu-ray zasadniczo do za bardzo korzystnych z pewnością nie należą. Nie dziwi w takim razie piractwo wśród Polaków, które charakteryzuje się na bardzo dużym poziomie. Jeśli coś kosztuje za wiele, ludzie, którzy są trochę bardziej uświadomieni, ale niestety nie są zamożnymi osobami, najzwyczajniej muszą rozglądać się za nieetycznymi rozwiązaniami. Jednak poszukujących DVD oraz Blu-Ray należy zalecić choćby jakieś aukcje internetowe, to naprawdę godne uwagi.