Zaplanowanie ślubu i wesela – jakim sposobem dopiąć wszystko na ostatni guzik?

Na pewno każda para młoda wielce chce, aby dzień ich wesela był najlepszym dniem w ich życiu. Aby jednak tak się stało, konieczne jest wcześniejsze zaplanowanie wszystkich drobiazgów – bez dopięcia wszystkiego na ostatni guzik bez wątpliwości szanse powodzenia są dużo mniejsze.

Continue reading “Zaplanowanie ślubu i wesela – jakim sposobem dopiąć wszystko na ostatni guzik?” »

Jeżeli otwierasz własną restaurację, koniecznie pomyśl o sporządzeniu karty dań na wynos

Częstowanie gości jest tak powszechnym zwyczajem, że niepostawienie na blacie stołu nawet filiżanki herbaty bywa postrzegane jako gafa. Jeżeli dodatkowo spotkanie trwa przynajmniej do południa, to organizatorzy powinni zagwarantować wszystkim uczestnikom ciepły posiłek. W wysokich kręgach spożywanie obiadu zostało opisane całym zestawem konwenansów i wcale nie należy mieć tutaj na względzie posiłku u samej królowej angielskiej.

Continue reading “Jeżeli otwierasz własną restaurację, koniecznie pomyśl o sporządzeniu karty dań na wynos” »

Czy opłaca się korzystać z usług spółki cateringowej?

Catering, czy też dostarczanie posiłków oraz napojów do instytucji i osób prywatnych, zyskuje w Polsce na popularności. Nic więc zadziwiającego w tym, że ten zakres działania jest ciekawy dla przedsiębiorców. Można by myśleć, czy posiadanie firmy cateringowej jest właściwym pomysłem na swój biznes, ale wszystko zależy od tego, jaka to będzie firma, gdzie będzie mieć siedzibę, jaki będzie ona obejmowała rynek, a także czy zaciekawienie takimi usługami jest duże na konkretnym obszarze? Odpowiedzi na te przemyślenia pozwalają ocenić, czy firma cateringowa to rzeczywiście perspektywiczny pomysł na firmę.

Continue reading “Czy opłaca się korzystać z usług spółki cateringowej?” »

Zakupienie cateringu na ślub to fajny pomysł na oszczędność czasu

Jedzenie to niemal w każdym przypadku duża przyjemność, nieraz nie wiadomo jednak gdzie najlepiej zjeść. Obecnie modne jest jedzenie w mnóstwa różnych miejscach, jakie to bywają o wiele tańsze od typowych knajp. Zamiast wyprawiać się do restauracji przeważnie organizuje się przeróżne rodzaje cateringu. Catering może być tutaj raczej niedrogą alternatywą dla tradycyjnego jedzenia w luksusowej restauracji, jaka zazwyczaj może być dość kosztowna. Co jednak takiego może oferować dobry jak również przetestowany catering? Pozwala on odpowiednio dopasować rozliczne wymagania nabywców pod to, co każdy chce zjeść.

Continue reading “Zakupienie cateringu na ślub to fajny pomysł na oszczędność czasu” »

O czym nie zapominać organizując spotkanie firmowe we Wrocławiu?

Spotkania firmowe są nieodłącznym elementem funkcjonowania firmy. Czasami konieczne są rozmowy, innym razem wyjazdy motywacyjne albo na wykłady, w zależności od obecnych potrzeb. Jeżeli masz w planach imprezę albo spotkanie firmowe we Wrocławiu, musisz zorientować się, na co zwrócić uwagę, by wszystko poszło wedle planów. Po pierwsze poszukaj wcześniej hotelu.

Continue reading “O czym nie zapominać organizując spotkanie firmowe we Wrocławiu?” »

Catering dla firm – pomyśl o nim kiedy masz firmę

Jak najskuteczniejsza organizacja pracy w przedsiębiorstwie to podstawa, żeby wszystko funkcjonowało jak trzeba. Nie jest to zadanie należące tylko i wyłącznie do jednej osoby – w rzeczywistości za sprawne funkcjonowanie firmy odpowiedzialny jest każdy pracownik z osobna. Jednak to zwłaszcza do zadań kadry kierowniczej należy, by firma działała jak płynnie funkcjonująca maszyna. Współcześnie menadżerzy zabiegają, aby w przedsiębiorstwie pojawiały się różne rozwiązania mające z jednej strony usprawnić pracę, a z drugiej ją uatrakcyjnić. Nierzadko są to proste rozwiązania, lecz bardzo przydatne. Przykładem może być catering dla firm.

Continue reading “Catering dla firm – pomyśl o nim kiedy masz firmę” »

Zapomniałeś o lodzie, dlatego goście zmuszeni byli pić ciepły alkohol?

Kiedy organizujesz imprezę czy to w lokalu czy na łonie natury, na pewno wpierw obmyślasz jak będzie wszystko się prezentowało. Wynajmujesz catering, DJ-a lub tylko nagłośnienie, załatwiasz właściwe oświetlenie, zaś na koniec zapraszasz znajomych…lecz nagle wychodzi że o czymś nie pomyślałeś.

Continue reading “Zapomniałeś o lodzie, dlatego goście zmuszeni byli pić ciepły alkohol?” »