Bezawaryjna oraz energooszczędna suszarka do rąk jest perfekcyjna do miejsc o dużym natężeniu ruchu instalowana w toaletach publicznych

Do fundamentalnych sprzętów toalet zbiorowych przynależą suszarki do rąk. Jest to niezwykle ważne urządzenie, do szybkiego wysuszenia dłoni, które też jest wymaganie przez inspekcję higieniczno-epidemiologiczną.

Ręce

Autor: Medicover.
Źródło: Medicover.
W wielu toaletach zbiorowych jest wiele urządzeń, które służą do suszenia dłoni. Znamy między innymi ręczniki papierowe czy też suszarki elektryczne na guzik bądź z czujnikiem wyczuwającym temperaturę skóry. Wyroby firmy Dyson produkująca między innymi akcesoria do łazienek publicznych od lat cieszą się na rynku krajowym synonim ogromnej klasy oraz niezawodności – sprawdź koniecznie.

Dyson Airblade to suszarka z nadzwyczaj mocnym silnikiem, jaki zużywa mniej mocy niż konkurencyjne suszarki do dłoni. Bo silnik obraca się z błyskawiczną prędkością przeszło 88000 razy na minutę. Generuje on moce powietrzne, ażeby w przeciągu chwili wydobyć 35 litrów powietrza przez filtr HEPA. Następnie powietrze jest przepuszczane przez dwie wąskie otwory. W efekcie woda jest „ścierana” z rąk w czasie wyłącznie 10 sekund.

W tym tekście znajdziesz interesujące informacje, lecz odszukaj także (https://www.adwokat-wroclaw.com.pl/odwolanie-od-wypowiedzania-umow-o-prace) inne artykuły na prezentowany temat. Z pewnością będą fascynujące.

Co także stanowi wielki pozytyw, jeśli chodzi o okres suszenia rąk. Suszarka ta szczędzi aż do 80% energii w porównaniu do tradycyjnych suszarek. Jako że prawie każda kawałek suszarki jest wstanie ulegać utylizacji, związku z tym niezwykle niewielka ilość odrzutów ze sprzętu ląduje na śmietnisku. Suszarka Dyson Airblade ma najnowszą technologię filtrowania powietrza, która jest pozamykana w antybakteryjnej obudowie z plastiku ABS.

Na pewno nada Ci się darmowy dostęp (http://marmatddd.pl/deratyzacja.html) do naszej nowej witryny. Nie zwlekaj, tym bardziej jeśli zaciekawiły Cię opublikowane tutaj tematy.

Dzięki czemu powietrze odnajdujące się w łazience jest filtrowane, co przechwytuje 99,9% drobnoustrojów, zapewniając, że ręce są suszone przy wykorzystywaniu czystego powietrza.

Dodatkowo po zakupie ma 5 letnią gwarancje bądź po 350 000 użyciach można wymienić elementy też na gwarancji czy 1 rok na serwis. Ponadto suszarka ta jest przetestowana wobec wytrzymałości na ciosy oraz wandalizm, dzięki temu jest to wyśmienite urządzenie do miejsc o wielkiej rotacji ludzi jako część wyposażenia ubikacji publicznych.