Najlepsza sprzedaż ostatnich miesięcy, innymi słowy co nabywają ludzie?

Ostatnio bardzo dużą sławą cieszą się akcesoria sprzętu domowego, jaki zaoszczędzi nam czasu w czynnościach, które winniśmy wykonać oraz które udekorują nam stylowo przestrzeń. Może właśnie w takim razie szybkowary i kieliszki do koniaku stały się nadzwyczaj wzięte i tak wielokrotnie nabywane. Może i my winniśmy się na nie zdecydować?

Continue reading “Najlepsza sprzedaż ostatnich miesięcy, innymi słowy co nabywają ludzie?” »

Jak przyrządzać wyborne drinki?

Spotkania okazjonalne w naszym mieszkaniu mogą przybierać w wielu przypadkach różnorodny charakter. Jest to miejsce, w którym w większości wypadków spotykamy się z naszymi znajomymi, aby omówić temat niecierpiący zwłoki. Lubimy też okraszać te spotkania stosowną ilością alkoholu, dzięki któremu nasze rozmowy wydają się być zdecydowanie treściwsze i szczersze. Jest to oczywiście jak najbardziej umotywowane, gdyż alkohole stanowią wyjątkowy trunek, który zawsze powinniśmy również spożywać ze szczególnymi osobami.

Continue reading “Jak przyrządzać wyborne drinki?” »

Nie siedź głodny u znajomych!

Wkrótce impreza…godzina 16:00, jest właśnie początek weekendu, a my wróciliśmy z pracy . Na 18:00 jesteśmy umówieni na „domówkę” u znajomych, zatem 2 godziny czasu wolnego dla siebie.

Jeśli jesteśmy mężczyzną to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować jakieś 20 minut od momentu kąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego lokum. Jednak jeżeli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 min., ale minimum razy 3. Pierwszy etap – kąpiel może i depilacja, później suszenie, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Super.

Continue reading “Nie siedź głodny u znajomych!” »